Ще один вінницький медик отримав звання “Заслужений лікар України”

Ще один вінницький медик отримав звання “Заслужений лікар України”

15:24 27.01.2021

Почесне звання «Заслужений лікар України" присвоєно Степану Томину - завідувачеві відділу державної установи "Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України". 

Степана Ярославович один із розробників плану протиепідемічних заходів щодо запобігання та поширенню на території області випадків COVID-19, - інформує Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації.

Саме завдяки цьому плану вінницькі лікарі-інфекціоністи, лікарі-вірусологи на початку пандемії вивели область на другу позицію в Україні за кількістю тестувань.

Додамо, що відповідний президентський указ був підписаний ще в серпні минулого року, втім посвідчення та почесний знак медик отримав лише зараз.

Нагадаємо, державними нагородами відзначили чотирьох вінничан.

Читайте також

На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних що зміниться для пацієнтів
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних: що зміниться для пацієнтів
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря? Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Детальніше