Ще один контейнерний майданчик закритого типу облаштували у Вінниці

Ще один контейнерний майданчик закритого типу облаштували у Вінниці

11:43 08.04.2024

У Вінниці біля будинку на вулиці Київській, 110 завершили капітальний ремонт контейнерного майданчика для сміття. 

На прохання мешканців прилеглих будинків тут встановили 15 сміттєзбірників. Вони – криті, закриваються на ключ та мають спеціальне віконечко для викидання сміття.

Раніше сміттєзбірники тут стояли просто неба, що призводило до того, що сміття розносили вітер чи тварини. Тож на прохання мешканців тут облаштували контейнерний майданчик нового типу. Такі криті майданчики почали облаштовувати в місті з 2019 року. Вони мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території, – розповідає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Крім того, на майданчику встановлені різні контейнери для твердих та вологих відходів. Сміття з них вивозиться окремо та в різний час. Також встановили окрему ємність для піщано-соляної суміші, яка знадобиться для посипки прибудинкової території під час ожеледі.

Усі роботи виконали протягом двох тижнів. Майданчик облаштували коштом міського бюджету. Це вже другий майданчик, оновлений в місті з початку року.

Ще на цей рік маємо звернення щодо облаштування контейнерного майданчика від мешканців багатоповерхівки на вулиці К. Василенка, 6. Роботи тут розпочнуться дещо згодом, – зазначає Віталій Місецький.

Нагадаємо, загалом, цьогоріч у місті передбачене облаштування трьох майданчиків для збору твердих побутових відходів. Роботи на одному об'єкті, на вулиці Соборній, 22, - уже завершили.

Читайте також

Працівники Калинівської міської ради вийшли на весняну толоку
Детальніше
Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
У Вінниці оштрафували палія, який налякав сусідів димом спалюваних відходів
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше