У Вінниці капітально відремонтують контейнерний майданчик для цілої низки будинків

У Вінниці капітально відремонтують контейнерний майданчик для цілої низки будинків

10:56 02.04.2024

Комунальники виконують капітальний ремонт контейнерного майданчика у Вінниці біля багатоквартирного будинку на вулиці Київська, 110. 

Це буде досить великий майданчик, який використовуватимуть мешканці низки будинків, розташованих не лише на вулиці Київській, а й прилеглої Станіславського та інших.

В цьому мікрорайоні досить щільна житлова забудова, тож цей майданчик буде свого роду опорним для нього. Це буде критий майданчик з роздільним збором сміття. Майданчики такого типу більш екологічні та заохочують вінничан сортувати відходи. Завдяки накриттю — в контейнери не потрапляють опади, а сміття не роздуватиметься вітром та не розноситиметься тваринами, — зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року. Такі майданчики мають низку переваг та дозволяють підтримувати належний санітарний стан та естетичний вигляд прилеглої території.

Проєктом передбачається облаштування 15 сміттєзбірників, які закриватимуться хвіртками, а також одного контейнеру для суміші, яка знадобиться для посипки пішохідних доріжок та проїздів під час ожеледиці. Роботи виконують на прохання мешканців, які попросили покращити місце збору відходів. Фінансування робіт відбувається коштом міського бюджету.

Облаштують три майданчики

Загалом, цьогоріч у місті передбачене облаштування трьох майданчиків для збору твердих побутових відходів. Роботи на одному об'єкті, на вулиці Соборній, 22, - уже завершили.

Нагадаємо, замість сміттєвих баків просто неба — контейнерний майданчик закритого типу з роздільним збором сміття. Мешканці багатоквартирного будинку на вулиці Соборна, 22 тепер можуть викидати побутові відходи в більш комфортних умовах.

Читайте також

На вулиці Київській висадили півтори тисячі кущів троянд, які вінничани отримали за донати
Детальніше
У приватному секторі Вінниці відремонтують 23 криниці
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше
У Вінниці оновили й капітально відремонтували ліфт за адресою - вул.Григоренка, 67
Детальніше
Працівники Калинівської міської ради вийшли на весняну толоку
Детальніше