Сергій Моргунов: "За вихідні у прозорих офісах зареєструвалась тисяча переселенців"

Сергій Моргунов: "За вихідні у прозорих офісах зареєструвалась тисяча переселенців"

12:18 28.03.2022

Сьогодні 33-й день героїчного протистояння українців російським загарбникам. Початок нового тижня у Вінниці розпочався спокійно. Громадський транспорт вийшов на маршрути за графіком.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що комунальні служби працюють в режимі 24/7, щоб у вінничан в будинках було світло, вода, тепло, газ. Вимушені аварійні відключення ліквідовують якомога оперативніше. Комунальники стежать, щоб у місті було чисто та охайно. Також продовжують роботу з очистки громадських криниць. Також Сергій Моргунов розповів, що все більше закладів та підприємств Вінниці розпочинають роботу у звичному режимі.

Більшість магазинів, аптек відкриті. Бізнес також відновлює роботу: знову відкриваються перукарні, станції техобслуговування, кав’ярні, майстерні тощо, - сказав Сергій Моргунов.

Міський голова додає, що на вулицях міста правопорядок забезпечують посилені патрулі правоохоронців. Крім того, наголосив, що до Вінниці продовжують їхати переселенці з регіонів, які потерпають від рашистських обстрілів.

За вихідні у прозорих офісах зареєструвались ще тисяча вимушених переселенців. Загалом у нашій громаді стали на облік вже майже 5,5 тисяч людей, які виїхали з територій, де ведуться бойові дії. Важливо, щоб ці сім’ї не тільки отримували відповідне соціальне забезпечення, а і могли розраховувати на розуміння і чуйне ставлення від кожного з нас. У складних умовах воєнного часу місто повинно жити і працювати. З часів Давнього Риму відомий вислів: "Де єдність – там перемога". Разом ми наближаємо перемогу. Слава нашим захисникам! Слава Україні! - наголосив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, з 28 березня розпочинає роботу бібліотечна система Вінницької територіальної громади. Бібліотеки розгорнутого типу, працюватимуть у дві зміни.

Читайте також

У Вінниці націоналізують завод російського олігарха
Детальніше
Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше