Сергій Моргунов: "У Вінниці вже зареєструвались 4358 вимушених переселенців"

Сергій Моргунов: "У Вінниці вже зареєструвались 4358 вимушених переселенців"

12:09 26.03.2022

Ніч з п’ятниці на суботу у Вінниці минула спокійно, без сигналів повітряної сирени. Ранок почався в штатному режимі – комунальники займаються своїми поточними планами робіт, громадський транспорт вийшов на лінії.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Міські служби продовжують виконувати свої щоденні завдання. Прибирають місто, стежать за безперебійною подачею води, газу, тепла, електроенергії в оселі вінничан. По заявці на 15-60 аварійна бригада усуває порив водогону на просп. Коцюбинського, - повідомив мер міста.

Громадський транспорт вийшов на маршрути і працює за графіком вихідного дня. Нагадаємо, з 25 березня він продовжуватиме рух під час повітряної тривоги. Але пасажири зможуть вийти з салону транспорту та перейти до найближчих укриттів.

Місто і далі надає притулок для вимушених переселенців.

Вже 4358 осіб зареєструвалися у нашій громаді. Потік людей, які хочуть стати на облік, зростає. Тож ми перевели прозорі офіси у щоденний режим роботи щодо оформлення статусу ВПО, - розповів очільник громади.

Тому відтепер управління соцзахисту населення (Правобережне та Лівобережне) прийматимуть переселенців у будні дні з 8:30 до 18:30, у суботу - до 17:00, в неділю - до 14:00.

А із дружньої польської громади Ополе сьогодні надійшов вже шостий гуманітарний вантаж. Передали речі, засоби гігієни та харчування для дітей.

Нагадаємо, у Вінниці змінився режим роботи муніципального громадського транспорту. Відсьогодні сигнал оповіщення про повітряну небезпеку не є підставою для призупинення його руху аж до повної відміни тривоги.

Читайте також

У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях
Детальніше
Вінниця знов підтвердила найвищий рейтинг інвестиційної привабливості
Детальніше
"На пріоритет "Безпека та оборона" плануємо спрямувати до 1 млрд грн", - мер Вінниці
Детальніше
Вінницька громада знову передала військовим багі власного виробництва
Детальніше
Не менше, ніж деякі міста-мільйонники: Вінниця з початку цього року підтримала армію на понад 398 млн грн
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше