Сергій Моргунов: "Триває реконструкція 23-ої гімназії"

Сергій Моргунов: "Триває реконструкція 23-ої гімназії"

09:36 18.10.2021

Перший етап реконструкцію гімназії №23 – заміна покрівлі. Роботи мають завершити до кінця року. Наступна черга передбачає підсилення фундаменту і фасадні роботи з термореновації. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

За майже пів століття таке комплексне оновлення в закладі проводиться вперше. У 1974 році школу будували, зрозуміло, без врахування енергоефективних технологій. До того ж – дуже швидкими темпами. Конструктивні недоліки проявили себе згодом. Місцями пішли тріщини. Також став протікати старий дах.

Сергій Моргунов: "Триває реконструкція 23-ої гімназії"

Модернізація закладів освіти – правильне рішення. Діти мають навчатися в комфортних умовах. З 2014 року ми оновили 14 міських шкіл та побудували нову у районі Поділля. Це потребує великих ресурсів, але ми будемо системно робити так і далі, – каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, цьогоріч у місті проводиться термомодернізація двох шкіл - №13 та №23, а також розробляється проєктно-кошторисна документація на реконструкцію інших закладів освіти, зокрема і розташованих на приєднаних територіях. 

Сергій Моргунов: "Триває реконструкція 23-ої гімназії"

Нагадаємо, У Вінницькій школі №9 ремонтують дах

Читайте також

Майбутнє українських міст вирішували у Франції мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Майбутнє українських міст вирішували у Франції: мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Детальніше
Голос міст у порядку денному G7 як Вінниця представляє свій досвід стійкості на престижному саміті у Франції
Голос міст у порядку денному G7: як Вінниця представляє свій досвід стійкості на престижному саміті у Франції
Детальніше
Голос українських громад почують лідери G7 підсумки першого дня саміту мерів у Нансі
Голос українських громад почують лідери G7: підсумки першого дня саміту мерів у Нансі
Детальніше
У Вінниці готують до реєстрації новий комунальний заклад дошкільної освіти
У Вінниці готують до реєстрації новий комунальний заклад дошкільної освіти
Детальніше
Дрони, генератори та допомога дітям на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Дрони, генератори та допомога дітям: на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Детальніше
Вінниця посилює парк спецтехніки новим обладнанням для прибирання та підвезення води
Вінниця посилює парк спецтехніки новим обладнанням для прибирання та підвезення води
Детальніше