Молодіжна “Нива” (Вінниця) рекордно виграла міжнародний турнір

18:47 17.10.2021

Потужна команда ДЮСШ “Нива” 2011 року народження продовжує встановлювати рекорди. Юні вінницькі футболісти під керівництвом Петра Анісіма і Юрія Коваля вже втретє виграли міжнародний турнір “Utmost Cup”. Причому із фантастичним показником забитих і пропущених м’ячів: 17-0.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

“Utmost Cup” проходив з 14-17 жовтня у Вінниці. Стартували 40 команд. На груповому етапі нивівці подужали “Чорноморець”- 2 (Одеса) – 1:0, “Столицю” – 4:0, ФК “Чернігів” – 5:0 і ДЮФК “Дніпро” – 1:0.

У чвертьфіналі вінничани розгромили “Кремінь” (Кременчук) – 3:0. В півфіналі переграли “Оболонь” (Київ) – 2:0. В напруженому фіналі “Нива” із мінімальним рахунком 1:0 здолала одеський “Чорноморець”. Вирішальний м’яч провів Іван Грицюк.

Наша команда вперше виграла “Utmost Cup” без жодного пропущеного м’яча. Сьогодні це найсильніший дитячий футбольний турнір не лише в Україні, але й країнах ближнього зарубіжжя. На це змагання лише столичне “Динамо” не приїхало, але ми і його раніше обігрували. Нашими юними гравцями нині вже цікавляться відомі команди – “Рух”, “Динамо” (Київ) тощо. Водночас було б добре, якби вони з часом продовжували свою футбольну кар’єру саме у рідному місті, – сказав тренер ДЮСШ “Нива” 2011 р. н. Юрій Коваль.

На урочистому нагородженні футболісти “Ниви” отримали й низку індивідуальних призів. Кращим гравцем команди був визнаний Ілля Литвишко. Кращим бомбардиром турніру став Тимофій Коваль, а найкращим гравцем “Utmost Cup” – Данило Шлехт. Цікаво, що в нападі чемпіонів, серед інших форвардів, грала й дівчинка – Дарина Дзись.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) не гратиме з черкаським клубом через спалах коронавірусу.