Сергій Моргунов: "Торговельні мережі забезпечують потреби вінничан"

Сергій Моргунов: "Торговельні мережі забезпечують потреби вінничан"

10:47 11.03.2022

У Вінниці продовжують посилювати укріплення міста, підтримувати вінницьких захисників. Більшість аптек і продовольчих магазинів працює. На Центральному ринку вже можна купити товари промислової групи.

Про це Сергій Моргунов повідомив у своєму телеграм-каналі.

16-та доба протистояння рашистській орді. У нашому місті спокійно. Попри те, що вночі повітряна тривога тривала майже чотири години з 4-ої ранку. Ви вже знаєте з новин про авіаудари по Дніпру, Луцьку, Івано-Франківську. Продовжуємо разом з військовими та підрозділами тероборони посилювати укріплення міста. Підтримуємо вінницьких захисників забезпеченням, - розповів Сергій Моргунов.

Також очільник Вінниці розповів про життєдіяльність міста.

Житлово-комунальна сфера, громадський транспорт працює. Є тепло, світло, вода, газ, інтернет. Аварійних відключень станом на ранок немає. Більшість аптек і продовольчих магазинів працює. На Центральному ринку вже можна купити товари промислової групи. Очікуємо, що все більше таких торговельних точок відновлюватимуть свою роботу. Спільно з бізнесом вирішуємо питання щодо розширення логістики по виробниках, щоб заповнювати асортимент по тих позиціях, які традиційно постачалися з Києва, Харкова, Херсона. Наразі мережі забезпечують потреби вінничан – на полицях основне є. Продовжуємо працювати з людьми, які евакуйовуються з гарячих точок, формувати вантажі гуманітарної допомоги для міст, яким зараз найтяжче, та координувати зусилля з волонтерами. Ми – сильні і єдині. Тримаймося, - каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Міністерство культури та інформаційної політики оголошує збір інформації щодо пошкоджень та руйнувань об’єктів культурної спадщини.

Читайте також

Міський голова у Вінниці зустрівся з рідними полеглих оборонців
Детальніше
У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях
Детальніше
Вінниця знов підтвердила найвищий рейтинг інвестиційної привабливості
Детальніше
"На пріоритет "Безпека та оборона" плануємо спрямувати до 1 млрд грн", - мер Вінниці
Детальніше
Вінницька громада знову передала військовим багі власного виробництва
Детальніше
Не менше, ніж деякі міста-мільйонники: Вінниця з початку цього року підтримала армію на понад 398 млн грн
Детальніше