Сергій Моргунов просить вінничан не нехтувати сигналами повітряної тривоги

Сергій Моргунов просить вінничан не нехтувати сигналами повітряної тривоги

12:04 15.03.2022

Вінницький міський голова Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі звернувся до вінничан із закликом не ігнорувати сигнал про повітряну загрозу і негайно йти в укриття.

Крім того, очільник міста додав, що у Вінниці працюють над покращенням якості звукового сигналу.

Сьогодні чимало вінничан помітили, що мобільний застосунок "Повітряна тривога" не спрацював. Тож нагадую: міська система оповіщення є основним засобом попередження про можливу загрозу з повітря, - говорить Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що вінничани можуть дізнатись про повітряну загрозу через місцеві телеканали, радіо "Місто над Бугом" 101.8 FM, офіційні канали міської ради та обласної військової адміністрації у соцмережах. Також повідомлення про повітряну тривогу дублюються у телеграм-каналах та фейсбук-сторінках місцевих ЗМІ.

Знаю, що багато хто передає своїм близьким та друзям про оголошену тривогу. І це правильно. Ми повинні підтримувати один одного і гуртуватися. Тримаймося! Українці здобудуть справедливу перемогу!, - каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, з 15 березня громадський транспорт змінює розклад руху. Тепер працюватиме з 8:00 до 20:00. Це допоможе людям вчасно добратися до роботи.

Читайте також

Замість квітів — допомога ЗСУ як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Замість квітів — допомога ЗСУ: як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Детальніше
Полон вбиває вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Полон вбиває: вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Детальніше
Майбутнє українських міст вирішували у Франції мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Майбутнє українських міст вирішували у Франції: мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Детальніше
75-й обмін полоненими додому повернулися 186 українців
75-й обмін полоненими: додому повернулися 186 українців
Детальніше
Доньки залишились сиротами на Запоріжжі загинув штурмовик із Вінниччини
Доньки залишились сиротами: на Запоріжжі загинув штурмовик із Вінниччини
Детальніше
Йому назавжди 23 на фронті загинув молодий офіцер Олександр Любарець
На фронті загинув молодий офіцер з Турбівської громади
Детальніше