Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Громадський транспорт Вінниці працюватиме з 8:00 до 20:00"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Громадський транспорт Вінниці працюватиме з 8:00 до 20:00"

11:49 15.03.2022

Сьогодні 20-ий день, коли українці чинять шалений опір російським загарбникам. Ніч у Вінниці була неспокійною, кілька разів лунали сирени. Втім, життя у місті продовжується: вінничани вийшли на роботу, запрацювали підприємства.

Про це на своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Відсьогодні громадський транспорт змінює розклад руху. Тепер працюватиме з 8:00 до 20:00. Це допоможе людям вчасно добратися до роботи. Комендантська година скоротилась на годину - заборонено перебувати на вулиці з 22.00 до 06.00. Попри це, комунальні служби працюють цілодобово, чергові бригади готові виїжджати на ліквідацію поривів, - каже Сергій Моргунов.

Крім того, очільник міста нагадав, що сьогодні проводитимуться аварійно-ремонтні роботи на тепломережі на вул. Грушевського. З 10:00 до 20:00 буде відключено постачання тепла і гарячої води у будинках на вулицях Соборна, Артинова, Магістратська до Івана Богуна.

Сьогодні Вінниця продовжить працювати в режимі гуманітарного хабу. Маємо підтримувати біженців, які залишились без дому, і міста, де тривають бойові дії. Зберігаємо спокій, ходимо на роботу, допомагаємо один одному і війську. Це і є наша боротьба. Це наш рубіж захисту України, - говорить Сергій Моргунов.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді дорожні служби приступили до робіт з поточного ремонту доріг з використанням рециклерів.

Читайте також

У Вінниці націоналізують завод російського олігарха
Детальніше
Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше