318 родин, оформили документи для допомоги від Місії ООН | ВІТА

Сергій Моргунов: "318 родин, які переїхали до Вінниці, оформили документи для отримання допомоги від Місії ООН"

21:47 02.04.2022

У своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов коротко розповів про головне за день. Станом на 2 квітня ситуація у Вінниці контрольована, попри повітряні тривоги. Комунальні служби забезпечують життєдіяльність міста.

Також очільник міста додав, що 318 родин, які переїхали до Вінниці з зон бойових дій, оформили документи для отримання допомоги від Місії ООН.

З завтрашнього дня з цього приводу можна звертатися у соціальні офіси ЦНАПів "Замостя" та "Вишенька". Вінниця стала одним з перших міст в Україні, яке налагодило цю роботу за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Programme, - сказав Сергій Моргунов.

Крім того, міський голова зазначив, що на сьогодні вже більше 11 тисяч вимушених переселенців зареєструвалися у Вінниці, третина з них - це діти.

Також Сергій Моргунов розповів і про роботу в гуманітарному напрямку.

По роботі Гуманітарного штабу - вже розповідав про вантаж до Харкова, який доставили з Вінниці. Також відправили потрібні речі та їжу на північ та схід. На війні проявляється справжня суть кожного - дякую, вінничани, за ваш патріотизм, самовідданість, невтомність. Разом ми сильніші. Підтримаємо й інших. Все буде Україна! - наголосив очільник громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, сьогодні, 2 квітня, у Вінниці в тестовому режимі розпочалась робота в рамках продовольчої програми місії ООН в Україні.

Читайте також

Міський голова у Вінниці зустрівся з рідними полеглих оборонців
Детальніше
У Вінниці перевірять, як працюють системи автоматичного відкриття замків в укриттях
Детальніше
Вінниця знов підтвердила найвищий рейтинг інвестиційної привабливості
Детальніше
"На пріоритет "Безпека та оборона" плануємо спрямувати до 1 млрд грн", - мер Вінниці
Детальніше
Вінницька громада знову передала військовим багі власного виробництва
Детальніше
Не менше, ніж деякі міста-мільйонники: Вінниця з початку цього року підтримала армію на понад 398 млн грн
Детальніше