Секрети ефективного догляду за зубами та ротовою порожниною

Секрети ефективного догляду за зубами та ротовою порожниною

11:30 19.06.2023

Не усі знають, але чисті й здорові зуби - запорука вашого загального здоров'я. Якщо ви ретельно чистите зуби двічі на день хоча б по дві хвилини - це допоможе захистити їх від карієсу та уникнути дорогого лікування. Та одного чищення замало, використання зубної нитки та розчину для полоскання також необхідна процедура. Про шкідливий вплив цукру на зуби також варто нагадати, адже користь від зменшення його споживання відчує весь організм.

Щоб зберегти здоров'я зубів важливо регулярно відвідувати стоматолога для професійного очищення зубів та перевірки стану ротової порожнини. Він зможе виявити проблеми на ранніх стадіях та надати професійну консультацію. Правильне харчування, багате на фрукти, овочі та здорові продукти допомагає забезпечити постачання поживних речовин, які необхідні для здоров'я зубів та ясен.

Загалом, регулярний та правильний догляд за зубами та ротовою порожниною допоможе зберегти ваші зуби здоровими, запобігати виникненню проблем і підтримуватиме свіже дихання. Регулярна консультація зі стоматологом також є важливою для отримання індивідуальних порад та рекомендацій. 

Читайте також

У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше
Вінницька обласна лікарня ім. Пирогова отримала учасний УЗД-апарат
Детальніше
НСЗУ компенсує вартість ліків аптекам Вінницької громади
Детальніше
У Вінниці лікарня отримала систему терморегуляції для порятунку новонароджених
Детальніше
Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії
Детальніше
Всесвітній тиждень імунізації триває - у Немирів приїздив “вакцинобус”
Детальніше