Свої виробничі потужності до Вінницької міської територіальної громади переносить завод «Абіфарм» з Дніпра

Потужності до Вінницької громади переносить завод "Абіфарм" з Дніпра

21:29 08.04.2022

Свої виробничі потужності до Вінницької міської територіальної громади переносить завод "Абіфарм" з Дніпра. Він виготовлятиме каремати та спальні комплекти з полімерних заводів.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він розповів підсумки сьогоднішнього дня.

Очільник міста зазначив, що у Вінниці зареєструвалось майже 17 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Щодня соцслужби приймають до тисячі людей, щоб допомогти якомога швидше оформитись.

Міський центр надання гуманітарної допомоги збільшує час прийому заявок від родин переселенців. Дзвінки у центрі прийматимуть вже не з 11-ої, а з 10-ої ранку до 14:00. Гуманітарний штаб отримав 15-тонний вантаж з литовського міста-побратима Паневежис. Це медичні матеріали, засоби гігієни, продукти. До збору допомоги долучалися і учні шкіл цього литовського міста. Відправили кілька мікроавтобусів з гуманітарною допомогою у міста, які обстрілюються російськими військами, - сказав Сергій Моргунов.

Міський голова розповів про те, що у краєзнавчому музеї відкрилась виставка політичної карикатури "Капричос 2022": у шаржах вінницький художник Олександр Никитюк показує істинну сутність руZZкого міра та його приспішників.

На відміну від зазомбованого населення рф, українці вміють розрізняти правду від нахабної брехні, мають повагу до загальнолюдських цінностей і ніколи не пробачать злочинів російських нацистів ХХІ століття. Ми знаємо, за що ми боремося і будемо стояти за нашу землю і свободу. Перемога за нами! Слава Україні! - наголосив очільник громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, від початку війни путінських військ проти України комунальні служби Вінниці працювали 24/7 і досить професійно справлялися з усіма викликами, які були на тому етапі, швидко вирішуючи всі оперативні завдання, а також питання ліквідації аварійних ситуацій.

Читайте також

Лука-Мелешіківська громада зустрічатиме “на щиті” Героя-земляка
Лука-Мелешіківська громада зустрічатиме “на щиті” Героя-земляка
Детальніше
На фронті загинув воїн з Якушинецької громади
На фронті загинув воїн з Якушинецької громади
Детальніше
Крижопільська громада зустрічатиме загиблого на фронті земляка
Крижопільська громада зустрічатиме загиблого на фронті земляка
Детальніше
На війні загинув сержант поліції з Тульчинської громади
На війні загинув сержант поліції з Тульчинської громади
Детальніше
США, Європейський союз та Україна працюють над гарантіями безпеки
США, Європейський союз та Україна працюють над гарантіями безпеки
Детальніше
Нещасний випадок забрав життя демобілізованого солдата з Уланівської громади
Нещасний випадок забрав життя демобілізованого солдата з Уланівської громади
Детальніше