Покосили траву та відремонтували майданчики: у Вінницько-Хутірському окрузі провели благоустрій території

Покосили траву та відремонтували майданчики: у Вінницько-Хутірському окрузі провели благоустрій території

10:12 24.06.2024

Щітках впродовж тижня провели благоустрій територій населених пунктів. В межах робіт комунальники привели до ладу місця загального користування, відремонтували дитячі майданчики, які того потребували, та покосили траву.

Зокрема, як зазначає староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко, за минулий тиждень комунальники пофарбували та замінили пошкоджені елементи на дитячих майданчиках, покосили траву на придорожніх смугах та на кладовищах населених пунктів.

Враховуючи виклики війни, команда Вінницької міської ради не забуває про підтримку добробуту мешканців нашого округу. Турбота про належний стан благоустрою в наших населених пунктах є однією з його складових, - каже очільник округу. - Звісно, у передпоминальні дні не забули й про належний стан на наших кладовищах.

Крім того, за його словами, провели аналіз боротьби з борщівником й амброзією на територіях основних піших маршрутів у трьох населених пунктах. Боротися з цими рослинами-шкідниками в окрузі розпочали з 2021 року, і тепер, як зазначає староста, результати досить помітні.

Фактично за три роки спланованих дій з ліквідації цих небезпечних рослин ми, залежно від ділянки, змогли відтіснити або зовсім ліквідувати загрозу, - каже Владислав Кривешко.

Нагадаємо, у Жмеринці провели екозахід, під час якого очистили зону відпочинку від сміття. Організували захід відділ молоді та спорту Жмеринської міської ради спільно з представниками "Let’s do it, Ukraine Vinnytsia", місцевими активістами та молоддю міста прибрали чималу територію, щоб зробити відпочинкову зону безпечною, привабливою та чистою.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
Отримали м'ячі та солодкі призи: у Вінницько-Хутірському окрузі відбувся захід для юних спортсменів
Детальніше
Молодь Жмеринки провела екоакцію - довели до ладу територію скверу
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше
У Вінниці влаштували толоку для боротьби з борщівником
Детальніше
У Вінниці відбулась чергова толока, до якої долучилися курсанти громади
Детальніше