Підтримка військових спортивною спільнотою Вінниці триває

Підтримка військових спортивною спільнотою Вінниці триває

18:32 24.07.2023

Комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міськради не припиняє своїх зусиль у підтримці наших військових. За останні пів року, разом з міськими дитячо-юнацькими спортивними школами, зібрали понад 676,5 тисяч гривень. За ці кошти придбали необхідну техніку, зарядні пристрої та військову амуніцію.

Як розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський, спортивна спільнота Вінниці продовжує допомагати нашим Захисникам та Захисницям, надаючи їм неоціненну підтримку.

Українські воїни мужньо захищають нашу країну, але часто трапляються ситуації, коли вони самі потребують нашої допомоги, – говорить Сергій Краєвський.

Так, за його словами, придбали та передали для військових:

  • квадроцикл, 
  • блок багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S», 
  • генератор, 
  • шолом, 
  • мисливський ніж, 
  • налокітники та наколінники, 
  • навушники тактичні, 
  • окремі елементи військової амуніції.

Кошти ідуть на допомогу нашим воїнам та їхнім сім’ям. Зокрема, на збори та матеріальну допомогу вихованцям спортивних шкіл, які втратили батьків на війні, – розповів Сергій Краєвський.

Також він додав, що у переліку волонтерських робіт спортивної спільноти наразі чільне місце посідає допомога з ремонтом авто для військових.

Наша згуртованість та небайдужість дає нашим військовим впевненість, що вони не залишаються сам на сам із труднощами. Сьогодні, підтримка наших Захисників стає першочерговою метою, і разом ми продовжимо стояти пліч-о-пліч із тими, хто став на захист Батьківщини, – зазначає голова спорткомітету.

Нагадаємо, зарядний пристрій «Bandera Power», тепловізор, бензопилу та інші речі передали жителю Калинівської громади Вадиму Брику, який з перших днів повномасштабної війни став на захист Вітчизни.

Читайте також

Від важких вибухово-уламкових поранень загинув воїн з Тульчинської громади
Від важких вибухово-уламкових поранень загинув воїн з Томашпільської громади
Детальніше
У навчальному підрозділі помер 42-річний курсант з Погребища
У навчальному підрозділі помер 42-річний курсант з Погребища
Детальніше
Раптово пішов із життя підполковник і багаторічний викладач Жмеринського профучилища
Раптово пішов із життя підполковник і багаторічний викладач Жмеринського профучилища
Детальніше
Мобільна група центру «ЯМаріуполь» завітає до Жмеринки
Мобільна група центру «ЯМаріуполь» завітає до Жмеринки
Детальніше
Вінницькі боксери стартували з перемог на міжнародному турнірі
Вінницькі боксери стартували з перемог на міжнародному турнірі
Детальніше
Позивний «Блек» Вінниця прощається з 47-річним оборонцем України
Позивний «Блек»: Вінниця прощається з 47-річним оборонцем України
Детальніше