Паралімпійка з Вінниці здобула “срібло” на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

11:26 29.08.2023

Спортсменка з Вінниці Мар’яна Шевчук здобула “срібло” на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу у ваговій категорії 55 кілограмів з результатом 126 кілограмів.

Про це 28 серпня інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

Дівчина – спортсменка Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт". Також вона виборола ліцензію на участь у Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі, — йдеться у повідомленні.

Чемпіонат світу з пауерліфтингу проходить у місті Дубаї (ОАЕ).

Загалом у скарбничці України на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату вже три золоті та одна бронзова медалі, також три золоті та одна бронзова медалі у сумі серед юніорів та одна срібна й одна бронзова медалі, а також одна золота та дві срібні нагороди чемпіонату світу в сумі.

Загалом - 13 медалей та два рекорди Європи.

Нагадаємо, у Львові проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп та серед студентів закладів вищої освіти. У змаганнях брали участь понад 400 атлетів з 18 областей і міста Києва. Серед них — чотири спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, двоє - стали срібними та бронзовими призерами змагань.

Вінницька спортшкола №1 провела першість із легкої атлетики серед школярів
Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників