Останнім часом до Вінниці найбільше їдуть переселенці з Харкова, Маріуполя та Сум

Останнім часом до Вінниці найбільше їдуть переселенці з Харкова, Маріуполя та Сум

16:33 24.03.2022

Десятки тисяч українців щодня тікають від російських ракет та бомб, якими обстрілюють українські міста та села. Через бомбардування ворогом населених пунктів, люди вимушені покидати власні домівки та шукати безпечний прихисток у більш спокійних регіонах. З перших днів війни у Вінницькій міській територіальній громаді розміщують біженців, які потребують захисту. Одні – залишаються на тривалий час, інші – лише перепочити, щоб вирушити далі.

За даними департаменту освіти міської ради, станом на вечір 23 березня у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли¬ 1256 людей, з них – 240 дітей. На ранок залишилося 1208 осіб, з них 233 - це діти.

Щодня до Вінниці прибуває значна кількість переселенців, які рятуються від російських бомбардувань. Впродовж останніх днів до Вінниці найбільше їдуть з Харкова, Маріуполя, Сум, Києва та Донецької області. Переважно це жінки та діти. Чимало людей зупиняються лише на ночівлю і їдуть далі, але наразі все більше прибулих залишаються у нашому місті, - розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Оксана Яценко додає, що переселенців розміщують у школах та гуртожитках Вінниці. Людей, які тікають від обстрілів та вибухів, приймають цілодобово. Їх годують, пропонують теплі речі і ночівлю. Станом на вечір 23 березня прийняли 1256 людей, з них – 240 дітей. На ранок залишилося 1208 осіб, з них 233 - це діти. Більше трьох діб у Вінниці перебуває 1070 людей, з них – 199 дітей.

Нагадаємо, Вінницький обласний академічний театр ляльок відновив свою роботу, щоб показувати вистави та, хоч частково, зняти у маленьких глядачів психологічну напругу, викликану війною.

Читайте також

Мешканці Бершадської громади провели в останню путь полеглого Героя
Детальніше
На фронті загинув хоробрий солдат із Сосонки - Героя зустрінуть “живим коридором”
Детальніше
Через війну покинули рідний дім: будинок сімейного типу з Вовчанська переїхав у Жмеринку
Детальніше
В Україну повернули тіла 254 полеглих оборонців
Детальніше
У Вінниці презентували книгу Світлани Пенькової «Українські колібрі»
Детальніше
"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше