У Вінниці лялькові вистави для дітей переселенців проходять навіть в укриттях

У Вінниці лялькові вистави для дітей переселенців проходять навіть в укриттях

14:18 24.03.2022

Вінницький обласний академічний театр ляльок відновив свою роботу, щоб показувати вистави та, хоч частково, зняти у маленьких глядачів психологічну напругу, викликану війною.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

Малечі зараз потрібна дуже велика увага,- підкреслює перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна,- В такий час заклад не може скупчувати велику кількість дітей в одному місці, вирішили виїжджати на місця, де вони проживають. Бажаючі через волонтерів зв'язуються з театром та домовляються про місце, день та час вистави.

У Всесвітній день лялькаря, організація "Новий Акрополь", яка впродовж п'яти років здійснює культурно-просвітницьку та волонтерську діяльність на Вінниччині, допомогла влаштувати для переселенців виїзний показ вистави "Гусеня".

Виставу переглянуло чимало діток з різних міст України: Ірпеня, Бучі, Харкова, Сум. Навіть під час тривоги, спустившись у підвал, актори продовжували показ.

Для багатьох ляльковий театр — це перше знайомство з світом театрального мистецтва. Творчість, усмішка, музика та гарний настрій допомагають подолати страх, негативні емоції маленьких глядачів та батьків, які були найближче до бойових дій і зараз приїхали до Вінниці. Маю надію, що найближчим часом війна закінчиться і діти зможуть переглядати вистави без звуків сирени та зі спокоєм на душі,- підкреслила Наталя Заболотна.

Нагадаємо, у Вінниці вимушено переміщених дітей запрошують долучитися до позашкільного дозвілля. Нагадаємо, "Центр підліткових клубів за місцем проживання" відновив свою роботу

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше