Опалювальний сезон у Вінниці завершиться 4 квітня

Опалювальний сезон у Вінниці завершиться 4 квітня

16:21 31.03.2022

Сьогодні, 31 березня, виконком Вінницької міської ради схвалив рішення про завершення опалювального сезону 2021-2022 років з 4 квітня для житлового фонду та інших споживачів з централізованими системами теплопостачання на території Вінницької міської територіальної громади.

Винятком є заклади охорони здоров'я, освіти та соціального захисту. В яких опалювальний сезон закінчиться відповідно до заявок від їхніх керівників, поданих теплопостачальним підприємствам. А для будинків житлового фонду міста він закінчиться 4 квітня у зв’язку із сталим підвищенням температури зовнішнього повітря. Цими вихідними ще очікується зниження температури, але далі знову йде тепло. Будинки житлового фонду від послуги теплопостачання будуть відключатись поступово.

Як зазначив заступник директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін, опалювальний сезон у Вінницькій громаді пройшов на належному рівні. Цього вдалось досягти завдяки якісному виконанню ремонтних робіт у міжопалювальний період.

Котельні міста працювали стабільно, забезпечуючи вінничан теплом та гарячою водою. Під час опалювального періоду щодня чергували ремонтні бригади, вони оперативно реагували на аварійні ситуації та усували їх, - говорить Андрій Сорокін.

Нагадаємо, 31 березня працівники "Вінницяоблводоканал" проводять роботи по відновленню покриття тротуару внаслідок аварійної розкопки в районі перетину вулиці Євгена Пікуса та проспекту Коцюбинського.

Читайте також

Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Де 25 липня триватимуть ремонти комунальної сфери Вінниці — повний перелік
Детальніше
Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
Готують мережі до роботи восени - плани «Цілодобової варти» на 23 липня
Детальніше
Де ремонтують комунальні мережі Вінниці 22 липня
Детальніше
Гаряча вода та тепло у блекаут: "Вінницяміськтеплоенерго" самостійно генеруватиме електроенергію
Детальніше