“Нива” (Вінниця) вдома переграла житомирське “Полісся”

11:06 19.02.2021

У Вінниці 18 лютого футбольний клуб “Нива” приймав команду першої ліги “Полісся” (Житомир). Цікава контрольна гра тривала чотири тайми, по 30 хвилин кожен.

До 90 хвилини вінничани грали в такому основному складі: Карабін (в), Хохлов, Калітов, Сербул, Підгаєцький (Петрук), Зеленевич, Кучер, Бондар, Брижчук, (Федорук), Громок (Осмоловський), Браславський. На початку першого з таймів вихід сам-на-сам використав Ярослав Браславський, а на початку другого рахунок подвоїв Денис Громок, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

На четвертий тайм переважно вийшов молодіжний склад: Гурідов (в), Петрук, Федорук, Осмоловський, Підопригора, Пранман, Овсяницький, Білик, Подкуйко, Зугравий, Івашків. Він не розгубив перевагу господарів. Отже, перша перемога оновленої “Ниви” на чолі із Артуром Загорульком і Володимиром Циткіним – із рахунком 2:0 над серйозним суперником.

Ми не зациклювалися на тому, що граємо проти команди першої ліги. Важливіше було провести хороший спаринг. Тому ми й погодилися грати із “Поліссям” навіть у такому незвичному форматі. Матч провели фактично два склади, тому він вийшов дуже корисним, – коментує Володимир Циткін.

За словами тренера, позитивний результат проти колективу із вищого дивізіону не є випадковим.

Наші футболісти потроху прогресують. Вони добре працюють на тренуваннях, зігруються, що й дає результат. Безумовно, перемогу допомогло здобути й те, що суперник помилявся, а ми реалізували свої гольові моменти, – додав Володимир Циткін.

Нагадаємо, у другому подільському дербі “Нива” (Вінниця) мінімально поступилася “Поділлю”.

Детальніше
Двоє гравців вінницької Ниви - у збірній 26 туру Другої ліги
Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Детальніше
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Детальніше
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
Детальніше
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях