«Нива» обмінялася перемогами в контрольних поєдинках

12:35 12.02.2023

11 лютого вінницька «Нива» провела два контрольних поєдинки на стадіоні педколеджу.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Частина складу разом із потенційними новачками змагалася проти однієї із провідних команд аматорського чемпіонату Вінниччини «Горизонту» (Хоньківці). Решта нивівців пізніше помірялися силами із «Універом-Динамо» (Харків), який через війну перебрався на Вінниччину, - йдеться у повідомленні.

В обох матчах не виступав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, основний голеадор нашої команди як в офіційних, так і в товариських поєдинках. Тож тренерський штаб на чолі з Олегом Остапенком міг оцінити атакувальний потенціал решти гравців.

Два сухих м’ячі

В першому таймі матчу проти «Горизонту» гра була рівною, профі володіли невеликою перевагою. «Нива» відзначилася наприкінці першого тайму, гол забив футболіст на перегляді. Також був спірний момент, коли у ворота майстрів можна було призначати пенальті.

Остаточний результат 2:0 було встановлено після розіграшу штрафного удару. «Горизонт» невдало встановив стінку, яку зміг пробити Олександр Борячук.

Фортуна не посміхнулася

В наступному матчі проти «Універа-Динамо» вінничани виграли перший тайм. Після передачі Вадима Страшкевича гол із лінії воротарського майданчика забив Вадим Панасюк. Він вразив ближній кут воріт. 1:0!

Наша команда продовжувала створювати цікаві атаки й гольові моменти, але із реалізацією виникали складнощі. Водночас через помилки в лінії захисту «Ниви» харків’яни в середині тайму забили аж тричі. До речі, один із м’ячів у наші ворота провів екс-нивівець Віталій Гемега, що наразі перебуває на перегляді в «Універі-Динамо».

Вінничани намагалися звести матч унічию, відчайдушно боролися до кінця і створювали гольові моменти. Але Фортуна цього разу була не на боці «Ниви». Рахунок так і не змінився: 3:1 на користь  «Універа-Динамо».