На вулиці Хлібній ремонтна бригада

На Хлібній у Вінниці ліквідовують наслідки аварійної розкопки

12:53 11.04.2022

Сьогодні, 11 квітня, працівники обласного підприємства "Вінницяоблводоканал" проводять роботи по відновленню асфальтного покриття, яке було пошкоджене внаслідок аварійної розкопки на вулиці Хлібній. Також аварійна бригада працює над ліквідацією пориву на вулиці Максима Шимка. А працівники "Вінницяміськтеплоенерго" продовжують проводити планові ремонтні роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на вулицях Константиновича, Дмитра Майбороди та Келецькій. На ділянці вулиці Довженка для проведення робіт з реконструкції тепломережі перекрили рух транспорту.

Про це повідомляють у міському комунальному підприємстві "Адміністративно-технічний центр".

Сьогодні на ділянці вулиці Довженка з самого ранку перекрили рух транспорту для проведення робіт з реконструкції тепломережі, адже ці роботи будуть проводитись на проїжджій частині. Ремонтна бригада комунального підприємства "Вінницяміськтеплоенерго" має завершити реконструкцію ділянки тепломережі 13 квітня. Рух буде перекрито упродовж 3-х днів.

Крім того, працівники "Вінницяміськтеплоенерго" виконують ремонтні роботи з реконструкції тепломережі біля одного з будинків на вулиці Келецькій. В зв’язку з цим мешканці двох будинків цієї вулиці тимчасово залишаться без гарячої води. Також тепловики проводять підготовчі роботи для асфальтування ділянок на вулицях Космонавтів, Соборній та Театральній, де проводились аварійні розкопки, - розповів начальник МКП "Адміністративно-технічного центру" Віталій Козак.

За його словами, сьогодні працівники комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" на вулиці Хлібній за допомогою рециклера мають провести відновлення асфальтного покриття, яке було пошкоджене внаслідок аварійної розкопки. Також аварійна бригада "Облводоканалу" працює над ліквідацією пориву на вулиці Максима Шимка та продовжує роботи на вулиці Волошковій.

Нагадаємо, 

Читайте також

У Вінницькому районі без газопостачання залишиться село Очеретні
Детальніше
Де триватимуть ремонти на комунальних мережах Вінниці 18 червня
Детальніше
Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше