На фасаді філармонії у Вінниці встановили меморіальну дошку Анатолію Левицькому

На фасаді філармонії у Вінниці встановили меморіальну дошку Анатолію Левицькому

09:35 07.06.2024

6 червня заступник голови обласної ради Ігор Івасюк та депутатка облради Тетяна Побережна взяли участь в урочистому відкритті меморіальної дошки визначному культурному діячеві України Анатолію Левицькому. 

Дошку встановили на фасаді Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича, де Анатолій Іванович пропрацював керівником багато років.

Ми вшановуємо пам’ять визначної людини, діяча, заслуженого працівника культури Анатолія Левицького. Його професійна діяльність завжди була спрямована на духовне збагачення людей, відродження і збереження українських народних традицій, розвиток професійного та аматорського мистецтва, - сказав Ігор Івасюк. - Він створив та реалізував низку потужних проєктів. Зокрема, з ініціативи Анатолія Левицького в 2016 році у Вінницькій філармонії було створено симфонічний оркестр. Також, завдяки його зусиллям і наполегливості, рішенням обласної Ради у 2017 році Вінницькій обласній філармонії було присвоєно ім’я Миколи Дмитровича Леонтовича. Ми вдячні Анатолію Івановичу за його внесок в культурне життя Вінниччини.

На фасаді філармонії у Вінниці встановили меморіальну дошку Анатолію Левицькому

 

Анатолію Левицькому |

Життєвий шлях Анатолія Левицького

Анатолій Левицький свій трудовий шлях розпочав після закінчення Вінницького музичного училища в 1965 році. У 1974 році закінчив Харківський інститут культури. А вже в 1975 році був призначений на посаду директора Вінницької обласної філармонії й на цій посаді працював 19 років.

Був учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, створив і очолив концертну бригаду для обслуговування ліквідаторів аварії.

Із 1994 року працював на посаді начальника управління культури Вінницької міської ради. Із 1997 - очільник управління культури і туризму облдержадміністрації. В 1999 році обіймав посаду заступника голови обласної державної адміністрації. Із 1999 року до квітня 2008 року працював начальником управління культури і туризму облдержадміністрації. 2008 року він вдруге був призначений директором Вінницької обласної філармонії.

У 2024 році на квітневій 52 сесії обласної ради депутати надали згоду Вінницькій обласній філармонії ім. М. Д. Леонтовича на встановлення меморіальної дошки визначному культурному діячеві України Анатолію Левицькому у зв’язку з вагомим внеском у розвиток культури Вінниччини.

Нагадаємо, в Корделівці відкрили меморіальну дошку та вшанували пам’ять відважного захисника України Андрія Чабана, який героїчно загинув на Донеччині 13 січня 2023 року.

Читайте також

Екскурсія підземеллям - у Вінниці відбудеться концерт до Дня святого Якова
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Вишиті рушники, сорочка матері та фото з родинного архіву. Що ще можна побачити на виставці?
Детальніше
Від Сінатри до Фіцджеральд! У суботу у PIROGOV SKY вінничан зачарує «Романтичний джаз в саду»
Детальніше