На десяти вулицях Вінниці можливі тимчасові відключення світла

На десяти вулицях Вінниці можливі тимчасові відключення світла

11:14 02.05.2022

Сьогодні, 2 травня, комунальні служби Вінниці продовжують працювати стабільно і злагоджено. Світло, вода та газ до будинків подаються у повному обсязі. Підтримувати порядок у місті дуже важливо, а це є результатом, в тому числі, й безперебійної роботи усіх підприємств критичної інфрастуктури. Всі люди на своїх місцях, виконують покладені на них обов’язки.

Про це розповіла начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук. Підприємства критичної інфраструктури виконують планові роботи на мережах.

Бригади "Вінницьких міських електромереж" працюватимуть на вулицях Гонти, провулку Гонти, Станіславського, Академіка Янгеля, Магістратська, Грушевського, Театральна, Архітектора Артинова, Петра Запорожця, Тімірязєва. Через виконання ремонтних робіт у деяких будинках на цих вулицях буде тимчасово відключено електроенергію, - повідомляє Антоніна Іващук.

Щодо "Вінницяміськтеплоенерго", то його працівники ремонтуватимуть мережі на вулицях Нечуя-Левицького, 1-му провулку Київському, Келецька та Ващука. Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, з початку березня у Вінниці відновили роботи із заміни дахів багатоквартирних будинків, які були розпочаті до початку війни російських окупантів проти України.

Читайте також

Енергетики оприлюднили графік відключень світла на 22 липня - що чекає вінничан
Детальніше
Вінничан попередили - ситуація з відключеннями світла найближчі два роки буде напруженою
Детальніше
В Україні запрацювала гаряча лінія «Струм» з питань енергетики
Детальніше
Штрафи за шум від генератора? Правила користування та відповідальність за порушення тиші
Детальніше
Вінничанам компенсують 50% вартості за придбані інвертори напруги та акумулятори
Детальніше
Альтернативні джерела енергії для багатоповерхівок: нові рішення від Вінницької міської ради
Детальніше