На чемпіонаті України з велоспорту вінничани здобули 12 медалей

15:19 17.03.2021

Днями у Львові завершився чемпіонат України з велоспорту на треку за олімпійськими видами програми для чоловіків, жінок, юніорів та юніорок у різних вікових категоріях та став вдалим для команди з Вінницької області. У змаганнях, які відбувалися 11-14 березня, взяли участь 20 команд, 213 найкращих велосипедистів України.

Про це повідомляє відділення НОК України у Вінницькій області.

Спортсмени змагалися у таких дисциплінах Олімпійської програми: спринт, командний спринт, командна гонка, гонка медісон, гонка керін, гонка омніум.

Серед чоловіків, чемпіоном України в командній гонці став Олександр Сметанюк. В індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 км він здобув срібну нагороду, а в гонках темпо та омніум – по бронзі. В олімпійському командному спринті Олександр Сметанюк разом із Андрієм Розгонюком посіли 3 місце та отримали бронзові нагороди. Тренує спортсменів заслужений тренер України Пастернак Василь.

Серед юніорів в командній гонці чемпіоном України став Андрій Зозуля, а Володимир Ткаченко посів 3 місце. В командному спринті Андрій Зозуля виборов 3 місце, а в гонці медісон Андрій та Володимир також вибороли бронзу. Обидва спортсмени є вихованцями ДЮСШ "Колос", тренує спортсменів Волинець Олександр.

Серед юніорок в командній гонці срібною призеркою стала Єлизавета Балюк, яка тренується у Пастернака Костянтина.

Нагадаємо, Барчанка Ірина Буй здобула дві срібних медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях