Барчанка Ірина Буй здобула дві срібних медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

12:53 16.03.2021

Нещодавно в Словенії завершився Кубок світу з лижних перегонів та біатлону. Національна параолімпійська збірна у підсумку здобула 29 медалей та друге місце у світі. Загалом в України 6 золотих, 10 срібних та 13 бронзових нагород. До скарбнички нагород своїх два "срібла" додала і спортсменка з міста Бар Ірина Буй. Вона посіла 4 місце за кількістю нагород серед спортсменів збірної України.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Вінницькій області

У змаганнях взяли участь представники 13 країн. Україну представили на цьому важливому міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів, у тому числі – 5 гайдів. 9 представників України вибороли високі нагороди Кубку світу.

Найкраще від команди виступили Людмила Ляшенко, у доробку якої – 5 золотих та 1 срібна медалі, і Олександра Кононова, яка виборола 1 золоту, 2 срібні й 2 бронзові медалі. Дві срібних медалі здобула Ірина Буй із Бару.

Для довідки:

Ірина Буй народилася 29 квітня 1995 року у м. Деражня Хмельницької області. Згодом переїхала до Бару. Має уроджену ваду розвитку лівої кінцівки. З 15 років Ірина почала займатися спортом. Дебютувала на міжнародній арені у грудні 2011 року, взявши участь у міжнародних змаганнях з лижних гонок і біатлону. У 2012 році Ірина була зарахована до складу паралімпійської збірної України. Була переможницею фіналу Кубку світу 2013 року. У липні 2013 року її було нагороджено обласною премією "Молода людина року" (номінація "Відкриття року в області спорту"). Спортсменка є майстром спорту міжнародного класу та вже брала участь в Паралімпійських іграх.

Нагадаємо, Вінницька команда серед найсильніших у дебютному Кубку України з кіберспорту

Вінницькі поліцейські взяли участь у змаганнях з гирьового спорту
"Скала" (Стрий) та "Нива" (Вінниця) провели "сухий матч"
Жмеринчанка стала віцечемпіонкою України з боксу серед юніорів та юніорок
Спортсмени ДЮСШ «Вінниця» здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті України з боксу