"Ми довели, що незламні та нездоланні. Ми вистояли!", - Сергій Моргунов привітав вінничан з Новим роком

"Ми довели, що незламні та нездоланні. Ми вистояли!", - Сергій Моргунов привітав вінничан з Новим роком

18:09 31.12.2023

Очільник Вінницької громади Сергій Моргунов привітав вінничан з Новим роком.

На своїх сторінках у соціальних мережах Сергій Моргунов перш за все подякував українським Захисникам та Захисницям, які боронять нашу країну.

Минає другий рік повномасштабної війни. Ми не втратили віри та мужності. Ми довели, що незламні та нездоланні. Ми вистояли! Насамперед я низько вклоняюся кожному воїну, який боронить нашу країну. І світла памʼять героям, які вже ніколи не повернуться додому, - зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова наголосив, що сьогодні кожен мешканець Вінницької громади докладає максимум зусиль для наближення нашої Перемоги.

Кожен з нас, кожен вінничанин, докладає максимум зусиль, щоб наблизити Перемогу. І весь цей час ми працювали над тим, щоб частинка турботи потрапила до військових, в їхній окоп чи бліндаж. Я зараз хочу просто по-людськи щиро подякувати вам, дорогі вінничани. За кожну окопну свічку, кожен вузол маскувальної сітки, кожен донат, малюнок та кожну молитву. У цьому наша єдність, наша сила як спільноти, - зазначив Сергій Моргунов.

Також він подякував представникам всіх служб, волонтерам та енергетикам за злагоджену та безперебійну роботу. Окрім того, очільник громади наголосив, що лише завдяки згуртованості вдасться подолати всі випробування та біди.

Дякую тим, хто підтримує Україну з-за кордону. Пишаюся всіма службами: лікарями, волонтерами, які продовжують працювати, як один організм. Енергетикам, які працюють 24/7, щоб нам було світло та тепло. Випробування та біди обов’язково проходять. Так було завжди. Головне - вірити в себе, не відступати перед труднощами, зберігати нашу згуртованість. З Новим роком, дорогі вінничани! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!, - підсумував Сергій Моргунов.

Нагадаємо, міський голова Сергій Моргунов привітав християн східних конфесій, з відзначенням Святвечора та Різдва Христового. Про це мер Вінниці написав на своїй сторінці у телеграм і фейсбук.

Читайте також

Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Вінниця цьогоріч прийняла третій Всеукраїнський діалог «Громади – ветеранам»
Детальніше
У Вінниці з робочим візитом побувала Посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова
Детальніше
Діти-сироти зробили обереги для поранених воїнів, які проходять лікування у Вінниці
Детальніше
У Вінниці ще 15 жінкам надали почесне звання «Мати-героїня»
Детальніше