Муніципальна варта зафіксувала незаконне звалище будівельних відходів на вул. Гонти у Вінниці
Інспектори «Муніципальна варта» виявили факт незаконного викидання будівельних відходів на територію загального користування біля будинку №37 по вулиці Гонти у Вінниці. На особу, причетну до порушення, склали адміністративний протокол.
Про це 26 червня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Муніципальну варту м. Вінниця.
Порушення виявили під час обстеження території. За результатами перевірки на причетну особу склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста, — йдеться у повідомленні.

Муніципальна варта нагадує: будівельні відходи підлягають вивезенню виключно у встановленому порядку та до спеціально визначених місць. Мешканців закликають дотримуватися Правил благоустрою і дбати про чистоту у громаді.
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК У Вінниці відновили оформлення та видачу Муніципальних карток вінничанина





