Міська рада виділила додаткові кошти на купівлю комп'ютерів та ноутбуків для шкіл

Міська рада виділила додаткові кошти на купівлю комп'ютерів та ноутбуків для шкіл

11:24 04.12.2020
55

4 грудня під час сесії міської ради депутати проголосували за виділення додаткових коштів на придбання комп'ютерної техніки для шкіл. Вона необхідна для організації дистанційного навчання під час карантину на належному рівні. Планують закупити 200 ноутбуків та 60 настільних комп'ютерів, щоб вчителі за допомогою цього обладнання могли проводити онлайн-уроки у кожному з класів.

Епідемія коронавірусу внесла корективи у різні сфери життя, в тому числі й у освітній процес. Вчителі терміново вдосконалювали свої навики володіння цифровими інструментами, інформаційно-комунікативними технологіями, новими педагогічними підходами та методиками. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх: вчителів, учнів та батьків.

В умовах дистанційного навчання взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу – адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками – набуває особливої важливості. Для цього, насамперед, потрібно належне технічне забезпечення такої форми освітнього процесу.

Міська рада виділила додаткові кошти на купівлю комп'ютерів та ноутбуків для шкіл

За дорученням міського голови Сергія Моргунова було проведено моніторинг потреби у комп'ютерній техніці для закладів загальної середньої освіти, щоб організувати дистанційне навчання на належному рівні. Наразі рівень захворюваності високий, але діти мають здобувати якісну освіту.

Сьогодні депутати міської ради проголосували за виділення коштів для закупівлі 260 одиниць необхідної техніки: 200 ноутбуків та 60 настільних комп'ютерів. Завдання полягає у тому, щоб забезпечити комп'ютером кожен клас. Це допоможе вчителям проводити онлайн-уроки зі своїх робочих місць.

Нагадаємо, Сергій Моргунов привітав переможців конкурсу «Посадова особа виконавчих органів Вінницької міської ради»

Читайте також
У Вінниці встановлять унікальну промислову систему накопичення енергії
Детальніше
HEAD працює над запуском у Вінниці експериментального швейного цеху
Детальніше
Сергій Моргунов: на боротьбу з COVID першій міській лікарні виділили рекордні 109 млн грн
Детальніше
У Вінниці будують один з найбільших заводів з виробництва спортивного спорядження
Детальніше
Володимир Гройсман, Сергій Моргунов та Вячеслав Соколовий зустрілись з випускниками шкіл
Детальніше
У Вінниці до кінця року планують здати в експлуатацію міську клінічну лікарню ШМД №2
Детальніше