Мер Вінниці повідомив, що для шкіл міста додатково придбають 200 ноутбуків

Мер Вінниці повідомив, що для шкіл міста додатково придбають 200 ноутбуків

10:01 01.12.2020
33

У грудні для шкіл Вінниці закуплять ще 200 ноутбуків та 60 стаціонарних комп’ютерів. Практично у кожній класній кімнаті вчитель зможе проводити уроки зі свого робочого місця.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Світова пандемія коронавірусу вплинула на всі сфери життя людей. І освітній процес не виняток. Якщо в минулі роки дистанційні уроки були дивиною, то у 2020-ому – уже стали постійною практикою. Тому існує завдання якомога якісніше організувати онлайн-уроки.

«Ми промоніторили додаткову потребу міських шкіл у комп’ютерній техніці. І у грудні закупимо ще 200 ноутбуків та 60 стаціонарних комп’ютерів. Практично у кожній класній кімнаті вчитель зможе проводити уроки зі свого робочого місця», - повідомив Сергій Моргунов.

Також мер Вінниці дав доручення забезпечити належну швидкість інтернету. На покращення технічного забезпечення направили ресурс з бюджету громади.

«Ми не знаємо, скільки триватиме навчання у дистанційному форматі. Живе спілкування на уроках, звичайно, надзвичайно важливе. Але в цьому «карантинному» році на першому плані – збереження здоров’я людей. Водночас і діти повинні вчитися. Добре, що педагоги та учні вже адаптувалися до «дистанційки». І треба вдосконалювати цю взаємодію - щоб дітям було комфортно і цікаво. Адже від цього залежить якість освіти і майбутнє наших дітей», - зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, У школах Вінниці змінюють графік навчання

Читайте також
У Вінниці здали вже десятий будинок за програмою "Муніципальне житло"
Детальніше
Сергій Моргунов: Тільки в єдності українці можуть відстояти суверенітет і соборність держави
Детальніше
Як навчатимуться школярі з 25 січня
Детальніше
Вінниця спільно з громадами створить новий культурний маршрут
Детальніше
Сергій Моргунов: Ситуація з тарифами вимагає негайних кроків центральної влади назустріч людям
Детальніше
"Вінничани важливі": торік щомісячну допомогу у Вінниці отримали більше 10 тис. містян
Детальніше