Мешканці Стадниці отримають фінансову підтримку з бюджету громади для підключення до мережі централізованого водопостачання

Мешканці Стадниці отримають фінансову підтримку з бюджету громади для підключення до мережі централізованого водопостачання

12:04 28.05.2021
185

На черговій сесії Вінницької міської ради, яка відбулась 28 травня, депутати підтримали рішення, яке дозволить надати фінансову допомогу жителям Стадниці на проведення централізованого водопостачання до своїх помешкань. Загалом таку потребу наразі мають мешканці більш ніж половини домоволодінь села. 

Свого часу в Стадниці коштом міського бюджету Вінниці були збудовані свердловини та централізовані водогони. В результаті вуличними мережами село забезпечено, що дозволило підключатись до них окремим домоволодінням. Також для тимчасового користування було встановлено 26 вуличних водорозбірних колонок. 

З 2011 року люди з допомогою міської ради могли підводити воду до своїх будинків – з міського бюджету надавалась субвенція на матеріальну допомогу мешканцям на ці потреби. Всього в селі 585 дворів, з них упродовж десяти років до централізованого водопостачання було приєднано понад 250 будинковолодінь. 

Але багато мешканців на сьогодні ще продовжують користуватись водорозбірними колонками. Таких домоволодінь понад 300. Щоб ці родини також могли провести індивідуальні водопроводи, прийнято рішення про те, щоб надати їм фінансову підтримку. Таким чином, в бюджеті передбачаються кошти на надання цільової матеріальної допомоги мешканцям Стадниці, що дозволить остаточно завершити цей проект, щоб люди мали воду в себе вдома. 

Надання матеріальної допомоги мешканцям Стадниці на будівництво індивідуальних водогонів буде відбуватися в обсязі до 70 % вартості будівництва (але не більше 20 тис. грн на домоволодіння), за умови співфінансування за рахунок коштів мешканців.

Порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Стадниці буде затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, Чергова сесія міської ради за 28 травня 2021 року

Читайте також
У Стадниці відкрили перше шкільне підприємство
Детальніше
Учні зі Стадниці відкрили перше соціальне шкільне підприємство: вирощують мікрогрін
Детальніше
Затвердили податки та збори для Великої Вінниці та документацію щодо оцінки землі
Детальніше
У Вінниці з'явилась муніципальна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді
Детальніше
Кілька категорій пільговиків очікують зміни щодо проїзду в муніципальному транспорті Вінниці
Детальніше
В Щітках та Писарівці відремонтують центральні вулиці
Детальніше