Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Відкривається все більше магазинів, закладів сфери послуг"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Відкривається все більше магазинів, закладів сфери послуг"

21:14 18.03.2022

Місто функціонує у штатному режимі. На пів години раніше запустили громадський транспорт, і це дає можливість людям раніше виходити на роботу. Відкривається все більше магазинів, закладів сфери послуг.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Сьогодні, на диво, гарний, сонячний день. Але найголовніше – від ранку довго не було повітряних тривог. У реаліях війни сьогодні у Вінниці – відносно спокійно. У реаліях війни сьогодні у Вінниці – відносно спокійно. Сьогодні був в кількох продовольчих магазинах. В основному асортимент достатній, але є питання по окремих товарах, зокрема сіль. Будемо працювати над тим, щоб допомогти мережам поповнити запаси. Це не просто, але поступово, - розповів Сергій Моргунов.

Продовжує надходити допомога з-за кордону. Сьогодні – з Польщі, Франції, Паневежиса – міста-побратима з Литви. Завдяки цьому формуються також вантажі для Києва, Харкова, у тому числі для підрозділів тероборони.

У мене була сьогодні зустріч з депутатами польського Сейму Вітольдом Зембачинські та Адамом Шлапкою. Разом з мешканцями міста Ополе вже вчетверте організовують гуманітарні вантажі до Вінниці. Загалом вже 14 тонн. Дякую. Адам також повідомив, що згідно з опитуваннями, 91% поляків підтримує вступ України до ЄС. Це достатньо серйозна підтримка. З допомогою наших друзів після завершення війни ми зможемо ефективно та, маю надію, швидко відновлювати мирне життя. В першу чергу в містах, які зазнали нищівних авіаційних і бомбових ударів – Харків, Маріуполь, Чернігів, Київ, Суми і багато інших містечок», – розповів очільник Вінниці. – Також сьогодні почали налагоджувати контакти з українською діаспорою в Іспанії – громадське об’єднання працює, щоб відправляти гуманітарну допомогу. Така підтримка від дружніх країн дуже цінна. І це сприяє нашій перемозі. Все буде Україна! Бажаю всім гарного, спокійного вечора і тихої ночі, - каже Сергій Моргунов.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше