Мер Вінниці Сергій Моргунов: "У Вінниці прихистили п'ять тисяч дітей-переселенців"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "У Вінниці прихистили п'ять тисяч дітей-переселенців"

12:08 09.04.2022

Сьогодні 45-й день опору рашистам. Вінницькі комунальні служби працюють, як годинник. Адже головне - якісні послуги для людей. Аварійних відключень на ранок немає. По графіку вихідного дня вийшов на маршрути громадський транспорт. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у Фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Крім того, очільник Вінниці додав, що практично завершили прибирання міста після зими.

Підтримання чистоти і порядку - те, що відрізняє наших людей від російських варварів, як ми вже могли пересвідчитись. Про те, що в них немає нічого людського, це вже знає весь світ, - говорить Сергій Моргунов.

Міський голова додає, що вінничани стараються допомогти, хто чим може, щоб прихистити сім'ї з розбомблених міст. І серед них 5000 дітей.

Їм потрібна особлива увага, і важливо, щоб школярі не переривали навчання: вони можуть приєднуватись до уроків в наших школах онлайн. Нагадую, що для сімей переселенців нам вдалось залучити допомогу від ООН, її можна оформити в Прозорих офісах. А власними силами ми організували роботу Центру речей та Центру надання гуманітарної допомоги. Дякую усім працівникам соціальної сфери, які піклуються про інших. Все буде Україна! Тримаймося! - зазначає очільник Вінницької громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, від початку війни путінських військ проти України комунальні служби Вінниці працювали 24/7 і досить професійно справлялися з усіма завданнями.

Читайте також

Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше