Мер Вінниці Сергій Моргунов: "У Вінниці навчаються дистанційно 700 учнів-переселенців"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "У Вінниці навчаються дистанційно 700 учнів-переселенців"

11:21 06.04.2022

42-й день героїчного спротиву російським загарбникам. Вінничани звикли до повітряних тривог, на жаль. Але кожен на своєму місці продовжує робити усе можливе для перемоги. Сильна громада, як ніколи згуртована нація - це заслуговує на повагу всього світу. Завдяки спільним зусиллям ми підтримуємо тих, хто втратив майже все - дім, роботу, а дехто і близьких.

Про це написав у своєму телеграм-каналі та на сторінці Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Чимало людей їде через Вінницю транзитом. Але з тривалим проживанням у нашому місті вже офіційно визначились майже 14 тисяч мешканців "гарячих" територій. Чотири тисячі з них – це діти, - говорить Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що соцслужби працюють у режимі 24/7, щоб проконсультувати, оформити документи, допомогти. Зокрема, з початку дії продовольчої програми ООН на отримання виплат вже зареєстрували майже чотири тисячі внутрішньо переміщених осіб. Стільком ж видали набори гуманітарної допомоги за запитами родин.

Актуальною виявилась й ідея Центру речей: тільки за два дні його роботи близько трьох тисяч людей прийшли і обрали собі потрібний одяг, взуття, іграшки, постільну білизну, - зазначає Сергій Моргунов.

Крім того, Сергій Моргунов подякував міським перукарням, які відгукнулись на пропозицію обслуговувати внутрішньо переміщених осіб безкоштовно.

Очільник міста додав, що для найменших створені умови щодо залучення до освітнього процесу. 700 учнів-переселенців навчаються дистанційно. Дошкільнят, батьки яких працюють, прийняли у чергові садочки.

Продовжуємо відправляти гуманітарні вантажі у міста, де тривають бойові дії. Тільки вчора на різні напрямки сформували майже сім тонн допомоги – це продукти, засоби гігієни, одяг. Завдання нашого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – спрямувати допомогу адресно і максимально оперативно. Дякую усім причетним до цієї важливої роботи. Все буде Україна! Тримаємось!, - наголосив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, сьогодні, 6 квітня, в усіх будинках вінничан є вода, газ та світло. Про це розповіла начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Читайте також

У Вінниці націоналізують завод російського олігарха
Детальніше
Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше