війна

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Наше завдання – зміцнювати тили"

20:05 24.03.2022

Місяць, як розпочалася війна. У Вінниці спільно з торговельними мережами налагодили логістику доставок продуктів. Ситуація із забезпеченням харчами та паливом у місті нормальна. Бізнес та сфера послуг відновили роботу, а це - робочі місця, зарплати, податки.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Сьогодні рівно місяць, як розпочалась повномасштабна війна, рівно місяць, як наші Збройні Сили захищаються, боронять країну, знищують ворога. А ми зміцнюємо наші тили, говорить очільник міста. «На шостий день війни ми закликали бізнес Вінниці та області розпочинати свою роботу. Адже в першу чергу - це робочі місця, зарплати, виплата податків, а ці податки ідуть на підтримку нашої армії, на виплату захищених статей: виплата зарплат нашим вчителям, лікарям, вихователям, це і пенсійне забезпечення. Я дякую бізнесу, що досить оперативно налагодив свою роботу, в тому числі і сфера послуг», - зазначив Сергій Моргунов.

Крім того, очільник Вінниці додав, що спільно з торговельними мережами налагодили логістику доставок продуктів харчування до Вінниці.

На сьогоднішній день ми можемо вважати, що більш - менш достатньо задовільна ситуація щодо забезпечення продуктами харчування наших торгівельних мереж, - розповів міський голова.

Сергій Моргунов подякував готельєрам і рестораторам, які надавали допомогу переселенцям та теробороні. А сьогодні повернулись до роботи.

І ще одне важливе питання для територіальної громади, ми маємо багато запитів від представників бізнесу щодо переїзду до Вінниці з тих міст, які знищені, які розбомблені. Я вважаю, що сьогодні наше спільне завдання - дати можливість цьому бізнесу розміститись і у Вінниці, і в будь-якій територіальній громаді Вінниччини. Ми вже створили відповідний реєстр вільних площ різного напрямку: виробничі, складські площі, офісні приміщення. Щоб підприємства могли швидко переміститись і почати працювати. Адже саме економічна основа нашої держави - це запорука перемоги у війні. Як кажуть, битву виграє армія, а війну - економіка. Я думаю, що спільними зусиллями ми переможемо ворога і наша економіка буде достатньо міцно стояти на ногах. Ми зможемо забезпечити робочі місця, і заробітну плату людям, які в силу війни сьогодні залишились без роботи. Тільки разом з вами ми переможемо і справимось з усіма тими викликами, які у нас є, - зауважив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, все для допомоги Збройним Силам, містам та людям, обпечених війною - Вінниця перетворилася на гуманітарний хаб.

Читайте також

Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
У Вінниці приймали Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні пані Наталку Цмоць
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше