Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Комунальні служби у Вінниці працюють в посиленому режимі"

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Комунальні служби у Вінниці працюють в посиленому режимі"

10:47 17.03.2022

На 22-й ранок опору України російським оркам у Вінниці - ситуація під контролем. Міські служби працюють у посиленому режимі. Транспорт вийшов на лінії з 8-ої ранку, маршрутки починають курсувати ще раніше.

Про це у своєму телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що відучора у Вінниці змінився і режим роботи магазинів – з 8:00 до 20:00. Важливо, щоб бізнес дотримувався нашої домовленості про стримування цін на товари першої необхідності.

Діти, які мають можливість вийти на зв’язок, навчаються дистанційно. В онлайні відновили роботу школи мистецтв. Нагадаю, що у місті наразі діють п’ять чергових садочків, - каже Сергій Моргунов.

Крім того, очільник міста нагадав, що вчора почав працювати Центр надання гуманітарної допомоги для біженців, які зареєструвались у місті, і вже кільком людям передали потрібні речі.

Продовжуємо формувати вантажі для мешканців міст, які на межі гуманітарної катастрофи. Залучаємо ресурси міжнародних партнерів. Адже через рашистські бомбардування потреби у гуманітарній допомозі зростають з кожним днем. Ми усі докладаємо максимум зусиль задля перемоги. І ми її здобудемо! Слава Україні! - говорить Сергій Моргунов.

Нагадаємо, станом на 17 березня опалення, холодна та гаряча вода, електроенергія наразі є у всіх будинках. Сміття вивозять, вулиці прибирають.

Читайте також

Працюють у штатному режимі - ситуація на комунальних мережах 18 липня
Детальніше
Лагодитимуть водогони та електромережі – плани «Цілодобової варти» 17 липня
Детальніше
Обмеження руху для вантажівок тимчасово ввели на Вінниччині. Скільки заплатять штрафу порушники?
Детальніше
«Цілодобова варта» проінформувала про планові заходи 16 липня
Детальніше
Де тривають планові ремонтні роботи у Вінниці 15 липня – повний перелік
Детальніше
Громадський транспорт Вінниці: комфортність, розвиток та виклики
Детальніше