Маунтенбайкери Вінниці привезли медалі з чемпіонатів України

17:29 05.10.2023

Протягом трьох днів на трасі мотокросу в парковій зоні «Кемпінг» у місті Чернівці проходили фінальні змагання чемпіонатів України велосипедного спорту маунтенбайк. Вихованці Вінницької МДЮСШ №3 вибороли три золоті, дві срібні та дві бронзові медалі.

На спортивну подію з’їхались 120 найсильніших спортсменів України з 16 команд. Серед учасників були команди з Києва, Рівного, Харкова, Одеси, Волині, Хмельницького, Ужгорода, Луганська, Кропивницького, Черкас, Донецька і Вінниці.

Як повідомила тренерка вінницьких спортсменів Надія Коваленко, чемпіонат України з маунтенбайку у Чернівцях не лише підкреслив важливість цього виду спорту в нашій країні, а й надав можливість молодим талантам продемонструвати свій потенціал у змаганні.

Наші велосипедисти показали чудові результати та отримали великий досвід у турнірах. Боротьба у цих нелегких умовах тільки спонукає хлопців та дівчат на покращення результату, адже траси набувають все більше технічної майстерності та складності їх проходження, – говорить тренерка МДЮСШ №3 Надія Коваленко.

Так, у підсумку вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 посіли такі сходинки п’єдесталу:

• 1 місце – Олександр Дмитрик (юніори);
  • 2 місце – Володимир Обухівський (юніори)

Про свої враження від змагань розповів переможець турніру Володимир Обухівський.

Цей чемпіонат був неймовірним випробуванням для нас усіх. Було чудово змагатися з такими сильними суперниками та відчувати підтримку вболівальників на кожному етапі. Подолавши труднощі траси та конкуренцію, я розумію, що маунтенбайк – це моя пристрасть та шлях до самореалізації. З нетерпінням чекаю на наступні змагання та готовий працювати ще більше, щоб досягти нових вершин у цьому виді спорту, – говорить спортсмен.

Нагадаємо, на кілька днів Вінниця стала ареною для спортивного протистояння, яке завершилося значними перемогами. На Центральному стадіоні міста відбувся Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2009-2011 р.н., де вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 здобули: 14 – золотих медалей, 9 – срібних та 5 – бронзових.

У Вінницькій громаді завершились змагання з футзалу серед аматорських колективів