14 золотих медалей здобули вінничани на чемпіонаті з вільної боротьби

15:15 04.10.2023

На кілька днів Вінниця стала ареною для спортивного протистояння, яке завершилося значними перемогами.

На Центральному стадіоні міста відбувся Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2009-2011 р.н., де вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 здобули: 14 – золотих медалей, 9 – срібних та 5 – бронзових.

Участь цьому турнірі брали 47 спортсменів. Окрім вінничан були борці з Турбівської дитячо-юнацької спортивної школи та Барської ДЮСШ «Колос».

У підсумку чимало спортсменів із Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 стали чемпіонами у своїх категоріях:

• “Золото” здобули: Яна Гаврищук, Софія Ісоян, Ігор Даценко, Дмитро Лісовий, Анастасія Краєвська, Давид Арутюнян, Михайло Олійник, Валерія Іжаківська, Анна Коротюк, Іван Кирилюк, Олег Бевза, Арсеній Пруський, Дар'я та Андрій Дремблюга.
  • Срібні нагороди вибороли: Костянтин Кошевий, Євгеній Сосонський, Ілля Гуменюк, Даніїл Кошевий, Назарій Даріянко, Руслан Даценко, Богдан Верещак, Олександра Рудніцька та Таїсія Полякова.
  • Бронзові медалі одержали: Олексій Даценко, Дмитро Ружанський, Єлисей Гуменюк, Владислав Коваль та Лілія Даценко.

Командні місця розподілилися таким чином: перше місце і заслужено титул чемпіонів Вінниці у команди МДЮСШ №5, друге місце в спортсменів з Турбова, а третє – ДЮСШ «Колос» з міста Бар.

Важливо підтримувати молодих спортсменів і розвивати їхні здібності, наше завдання – організувати змагання для вдосконалення і розвитку наших вихованців, – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Нагадаємо, змагальний сезон із греко-римської боротьби розпочався з солідного комплекту нагород. Вінницькі спортсмени привезли золоту та дві бронзові медалі із міста Мукачево, де завершився кубок України серед молодших юнаків 2009-2010 р.н.