Вінничанин здобув перше «золото» у сезоні з греко-римської боротьби

16:18 28.09.2023

Змагальний сезон із греко-римської боротьби розпочався з солідного комплекту нагород. Вінницькі спортсмени привезли золоту та дві бронзові медалі із міста Мукачево, де завершився кубок України серед молодших юнаків 2009-2010 р.н.

На турнірі відзначилися борці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця».

Так, Михайло Дідик здобув пальму першості у ваговій категорії 52 кг.

Денис Вітковський (вагова категорія 41 кг) та Роман Задорожний (вагова категорія 62 кг) посіли третю сходинку п'єдесталу.

Виховують молодих спортсменів тренери-викладачі Вячеслав Орлюк та Ігор Петрик.

Наші вихованці гідно представили школу. Вони змагалися наполегливо та сміливо, боролися за кожний удар, пишаємось ними, – каже тренер-викладач Ігор Петрик.

За його словами, хлопці тільки розпочинають свій шлях у професійному спорті.

Є над чим працювати та вдосконалювати. Юним спортсменам необхідна практика та досвід, а нам тренерам розуміння над чим працювати далі, – додає Вячеслав Орлюк.

За підсумками кубка України з греко-римської боротьби, команда Вінницької області посіла четверту сходинку з-поміж 20 регіонів. Загалом же участь у змаганнях взяли 350 спортсменів.

Підтримували, підтримуємо та будемо підтримувати й надалі спортсменів нашої громади, від малого до великого! – наголошує голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Нагадаємо, у місті Тернопіль проходить чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат підліткового віку. Вже у перший день змагань вихованці Вінницької МДЮСШ №5 вибороли по одній золотій та срібній нагороді, а також дві "бронзи".

Детальніше
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу