Колишній мер Вінниці Володимир Гройсман у трійці лідерів за рівнем довіри українців

Колишній мер Вінниці Володимир Гройсман у трійці лідерів за рівнем довіри українців

12:14 24.12.2020
489

Володимир Гройсман, який впродовж чотирьох років очолював Уряд країни,  впевнено нарощує президентський рейтинг. А його партія "Українська стратегія" на межі проходження до Верховної Ради. Такі результати опитування оприлюднила Соціологічна група "Рейтинг”.

Дослідження проводились у період з 16-го до 20-го грудня в усіх областях країни, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Аудиторія: населення віком від 18 років і старше. Опитали 2000 респондентів методом особистого інтерв’ю. Можлива похибка не більше 2,2%. 

За результатами досліджень, Володимир Гройсман закріпився в трійці лідерів по рівню довіри українців. За нього, як за кандидата в Президенти, готові віддати свої голоси майже 6,5%  тих, хто має намір голосувати і визначився зі своїм вибором.

Першість за Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, але, на відміну від цих політиків, ані Володимир Гройсман, ані його політична сила не представлені у жодній з вертикалей влади, які керують країною сьогодні.

Крім того, за результатами опитування Соціологічної групи "Рейтинг”, суттєво збільшився відсоток тих, хто підтримує відставку президента і призначення дострокових президентських виборів: зокрема у травні відставку діючого Президента підтримали б 27% респондентів, а у грудні кількість зросла до 39%. Наразі 65% опитаних не задоволені діяльністю діючого Президента. 

Ідею проведення позачергових парламентських виборів підтримує 58 відсотків опитаних, а 60% опитаних підтримують ініціативу відставки Уряду Шмигаля.  До того ж, більше 70% вважають, що економічне становище в Україні погіршилось за останні півроку, більше половини відчули це на своїй родині, а  47% - очікують подальших ускладнень.

Нагадаємо, Рейтинг довіри до Володимира Гройсмана зростає

Читайте також
Володимир Гройсман закликав уряд та політиків не зривати вакцинальну кампанію
Детальніше
Володимир Гройсман у ТОП-3 політиків з найвищою довірою – результати дослідження
Детальніше
Вінниця у ТОП-5 міст України для ІТ-спеціалістів
Детальніше
"Українська стратегія Гройсмана": уряд має розпочати фінансування реконструкції аеропорту "Вінниця"
Детальніше
Фракція "Української стратегії Гройсмана" у Вінницькій облраді зробила заяву щодо вакцинації
Детальніше
Психоневрологічні розлади, чому їх більшає у дітей
Детальніше