Колектив Муніципальної варти Вінниці передав військовим ще один позашляховик

Колектив Муніципальної варти Вінниці передав військовим ще один позашляховик

12:57 14.05.2024

Днями працівники комунального підприємства "Муніципальна варта" організували передачу позашляховика Nissan Navara для бійців 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Про це 14 травня інформує Вінницька міська рада.

Ми живемо у дуже важкі часи, але не зупиняємось підтримувати наших військових ні на мить. Днями відбулася передача чергового автомобіля Nissan Navara, придбаного за кошти колективу нашого комунального підприємства. Позашляховик призначений для військовослужбовців 59-ї окремої мотопіхотної бригади, який допоможе виконувати їм ще ефективніше різні бойові завдання, - розповів Віталій Чигур, начальник "Муніципальної варти".

Колектив Муніципальної варти Вінниці передав військовим ще один позашляховик

З цією військовою бригадою колектив Муніципальної варти має тісний зв’язок, адже чимало працівників зараз несуть службу саме в її лавах. Під час передачі працівники комунального підприємства висловили щиру надію на те, що авто збереже не одне життя українських Захисників та Захисниць на фронті. Військові, які були присутні під час передачі, подякували за таку підтримку і зазначили, що перебуваючи на полі бою будь-яка техніка може зіграти важливу роль, тим паче - автомобіль, який може їхати по бездоріжжю і швидко доправити в пункт призначення.

А перш ніж передати позашляховик бійцям, над автівкою працювали автомайстри.

Вдячні нашим друзям зі СТО ФОП "Олександр Кравець" за їхній внесок у цей акт доброчинності. Їхні професійні послуги з ремонту автомобіля відіграли вирішальну роль у можливості передачі цього транспортного засобу. Саме такі вчинки стають яскравим прикладом тісної співпраці між цивільною та військовою сферами, спрямованої на загальне благо та убезпечення громадян. Відданість і взаємопідтримка в такі складні часи є важливим фактором для ефективного функціонування військових підрозділів та забезпечення безпеки населення, - додав Віталій Чигур.

Колектив Муніципальної варти Вінниці передав військовим ще один позашляховик

Варто зауважити, що співробітники комунального підприємства регулярно беруть участь в благодійних зборах, присвячених підтримці української армії. Спільними зусиллями вони не лише відправляли на фронт автівки, а й ремонтували транспортні засоби, призначені для військових.

Нагадаємо, цьогоріч із бюджету Вінницької громади на ключовий пріоритет "безпека та оборона" скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно із дослідженням ГО "Громадський контроль", є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Нагадаємо, 240 FPV-дронів, чотири Mavic 3T та чотири тепловізори передали від громади трьом військовим частинам прикордонників Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник міського голови Андрій Очеретний та депутатки міської ради, координаторки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Ярова та Катерина Поджаренко. Допомогу на східний напрямок доставлять військовим їхні побратими.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше
Тульчинці “живим коридором” зустрінуть загиблого Героя
Детальніше
Влаштували поїздку для пів сотні дітей з родин воїнів мотопіхотної бригади ім.Якова Гандзюка
Детальніше