Хмельницьке Поділля взяло реванш у вінницької Ниви

Хмельницьке "Поділля" взяло реванш у вінницької "Ниви"

10:46 07.02.2022

5 лютого, вінницька "Нива" провела другий контрольний поєдинок у цьому році. Суперником знову було хмельницьке "Поділля", колектив Першої ліги. Днями "Нива" команда виграла подільське дербі із рахунком 2:1.

"Нива" вийшла на поле в такому стартовому складі: воротар на перегляді, Петрик, Кучер, Бондар, Худік, Зеленевич, Георгієв, Маляренко, Петрук, гравці на перегляді. На заміну виходили Брижчук, Громок, Сербул, Граматік, Чухно, Худік, гравці на перегляді.

Перший тайми залишився за гостями. В середині першої половини гри рахунок відкрив (як і в попередньому подільському дербі) Карпенко. Він отримав м’яча у карному майданчику і влучив ціль, — інформує пресслужба ФК "Нива".

Хмельницьке Поділля перемогло вінницьку Ниву

Другий тайм "Нива" розпочала активно, і вже на 48-й хвилині Антон Брижчук вирівняв становище, вдало замкнувши прострільну передачу. Тут же "Нива" втратила гарну нагоду вийти вперед. Цим на 60-й хвилині скористався Панасенков, влучивши у кут воріт із 12-и метрів. Отже, 1:2. Поразка у приблизно рівній грі.

Нагадаємо, 2 лютого у Вінниці на стадіоні педколеджу відбувся футбольний поєдинок між вінницькою "Нивою" та хмельницьким "Поділлям". Новий футбольний сезон вінницька команда відкрила перемогою.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації