Перемогою вінницька "Нива" відкрила новий футбольний сезон

10:38 03.02.2022

Вчора, 2 лютого, вінницька "Нива" провела перший контрольний поєдинок у цьому році. Суперником наших футболістів було першолігове хмельницьке "Поділля". Грали на стадіоні Вінницького педагогічного коледжу, що на Старому місті.

Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу "Нива".

Вхід вболівальників був вільний, тому їх зібралося чимало. Фанам було цікаво дізнатися, як виглядає "Нива" після оновлення тренерського штабу, який очолив авторитетний фахівець із досвідом роботи в клубах Прем’єр-ліги Ігор Леонов.

"Нива" вийшла на поле в такому основному складі: Гурідов, Сербул, Петрик, гравець на перегляді, Кучер, Граматік, Худік, Громок, Георгієв, Брижчук, Загорулько. В складі суперників грав Володимир Савошко, який раніше виступав за нашу "Ниву".

"Нива" перебуває в стадії оновлення. Це тільки початок. Але "стара гвардія" сьогодні не підвела. Для зимового періоду підготовки все гаразд, – сказав 82-річний фан Володимир Данилевський.

Хід гри

В першому таймі обидві команди намагалися грати агресивно і створювати гольові моменти. На вістрі атак "Ниви" виділявся Артур Загорулько. Втім, до перерви забитих м’ячів глядачі не побачили.

Незабаром після відпочинку подоляни відкрили рахунок. Карпенко влучно пробив із лінії карного майданчику. Не обійшлося без помилки нивівських захисників, які дали можливість супернику вийти на ударну позицію в центральній зоні. 0:1.

Але вже через дві хвилини "Нива" вирівняла становище. Віктор Георгієв змістився у центр, виконав простріл. Ігор Маляренко підібрав м’яча і пробив лівою у ближній кут. 1:1 на 54-й хвилині.

Остаточний результат матчу встановив гравець на перегляді, який на 69-й хвилині головою замкнув простріл Віталія Гемеги. Отже, 2:1 у подільському дербі. Вболівальники Вінниці виявилися задоволені перебігом подій на полі.

Наступна гра

Наступну гру "Нива" проведе цієї суботи, 5 лютого. Гратимемо знову з "Поділлям" на стадіоні Вінницького педколеджу. Початок – о 14:00.

Нагадаємо, 21 січня відбувся перший цьогоріч навчально-тренувальний збір. Він проходив десять днів на одному з міських стадіонів Вінниці. Тренував команду новий керівник.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024
Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч» підходять до завершення
Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць
Вінницька команда виборола впевнену перемогу на Всеукраїнському турнірі з гандболу