Із Закарпаття до Вінниці передали гуманітарну допомогу

Із Закарпаття до Вінниці передали гуманітарну допомогу

19:36 09.03.2022

До Вінниці продовжує надходити гуманітарна допомога. Сьогодні, 9 березня, прибула фура з Закарпаття за сприяння Фондів Віктора і Олени Пінчук. У ній матраци, подушки, ковдри, простирадла та ще чимало іншого, що наразі необхідне для облаштування місць для біженців. Загалом - 25 тонн.

Гуманітарну допомогу привезли з логістичного хабу на Закарпатті. Усіма організаційними питаннями та формуванням гуманітарного вантажу займалися представники Фондів Віктора та Олени Пінчук. Вони подбали й про те, щоб закупити спальні комплекти для біженців - 370 наборів, до яких входять матраци, подушки, ковдри, простирадла тощо.

Це дуже актуальна допомога для нашого міста. Адже чисельність біженців у Вінниці постійно зростає, і для нас головним завданням є створити умови, щоб люди могли переночувати, або залишитись на якийсь час, - каже заступниця міського голови Галина Якубович.

Також в гуманітарному вантажі до Вінниці привезли дитяче харчування, памперси, предмети особистої гігієни, антисептики, каремати-спальники.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді продовжують цілодобово розміщувати людей, які евакуюються з територій України, де ведуться бойові дії.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше