Інститут розвитку міст у Вінниці відзначив своє 15-річчя

Інститут розвитку міст у Вінниці відзначив своє 15-річчя

21:09 15.04.2024

У Вінниці впродовж 15 років успішно працює комунальне підприємство «Інститут розвитку міст». Його експерти та експертки активно сприяють розвитку міжнародних відносин нашого міста, встановленню партнерських зв'язків з містами та громадами з усього світу. Також працюють з урбаністичними та інфраструктурними проєктами й розвитком громадянського суспільства. З нагоди річниці співробітники Інституту організували круглий стіл, що був присвячений ролі розвиткових організацій у кризові періоди.

На захід завітали представники та представниці муніципалітету, громадських організацій, усі очільники комунального підприємства за 15 років.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний зазначив, що Інститут розвитку міст координує та сприяє розвитку міжнародних відносин нашої громади, організовує національні форуми та тренінги для обміну досвідом між містами, займається реалізацією міжнародних програм підтримки та посилення ролі ІГС тощо. Все це, за його словами, – невід’ємна частина успішного розвитку Вінницької міської територіальної громади.

За роки існування Інституту розвитку міст, його очільники та очільниці, фахівці й фахівчині докладали максимум зусиль, щоб наше місто було прогресивним. Усі працювали в тандемі, та завдяки спільній взаємодії Вінниця встановила та розвинула партнерські зв'язки з містами та громадами з усього світу для обміну досвідом та впровадження спільних проєктів. Також Інститут працює над питаннями урбаністики, біорізноманіття, продовжують реалізацію Концепції розвитку малих річок Вінниці тощо, – говорить Андрій Очеретний.

Також він зазначив, що «Інститут розвитку міст» працював і над Стратегією 2.0 та 3.0.

Під час зустрічі кожен із шести директорів комунального підприємства розповів про діяльність Інституту у ті чи інші часи про успіхи та нові впровадження для нашого міста. Зокрема, про залучення жителів до участі в громадському житті, підвищенню соціальної активності та співпраці в межах громади.

Інститут розвитку міст у Вінниці відзначив своє 15-річчя

Серед іншого учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані з розвитковими міськими організаціями, які відіграють важливу роль у часи кризи, особливо коли ця криза пов'язана з війною, та є одними із ключових гравців у забезпеченні гуманітарної допомоги, відновленні пошкодженої інфраструктури, підтримці вразливих груп населення. Вони сприяють розробленню та впровадженню локальних програм та стратегій, співпрацюють з партнерами для ефективного реагування на кризу та відіграють важливу роль у сприянні відновленню та розвитку міст в умовах війни та після кризових ситуацій.

Директорка «Інституту розвитку міст» Янна Чайковська подякувала усім присутнім, а також партнерам й друзям за активну співпрацю та підтримку.

Окрема подяка всім нашим співробітникам та співробітницям, з ким мали нагоду розвивати Інститут розвитку міст, адже без вас жоден успіх був би неможливим! Дуже важливо пам’ятати, що відбувалось з Інститутом і Вінницею впродовж багатьох років, щоб якісно планувати наступні кроки для сталого розвитку громади. Водночас наша команда завжди пам’ятає, що ми маємо змогу продовжувати працювати над розвитком нашої Вінниці завдяки відважній щоденній боротьбі українських військових, тому нині найкращим привітанням для нас буде ваш посильний донат для Вінницької 120 ОБрТрО на закриття нагальних потреб наших захисників і захисниць, – зазначила Янна Чайковська.

В межах панельної дискусії учасники заходу підтримали збір, який ініціював Фонд громади «Подільська громади» для найнеобхідніших речей для наших захисників та захисниць, наразі збір активний і будь-хто може долучитись до нього.

Деталі збору за посиланням.

Нагадаємо, Вінницький національний технічний університет підписав угоду про співпрацю з Міжнародною асоціацією технологічного розвитку та інновацій. Про це поінформували у Вінницькому національному технічному університеті.

Читайте також

У Вінниці представили програму розвитку безбар'єрного простору
Детальніше
Представництво Вінниці у Брюселі ініціювало дослідження зеленої складової економіки міста
Детальніше
У Вінниці стартувала серія тренінгів з ефективної комунікації з ветеранами війни
Детальніше
У Вінниці дітей Захисників та ВПО познайомили зі світом графічного та вебдизайну
Детальніше
До Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Вінниці організували культурно-мистецький проєкт
Детальніше
Учні вінницького ліцею №3 долучились до проєкту «Код Нації»
Детальніше