Іграшка антистрес у Вінниці провели майстер-клас для дітей-переселенців

Іграшка "антистрес": у Вінниці провели майстер-клас для дітей-переселенців

11:41 10.05.2022

Відділ молодіжної політики міської ради та Вінницька молодіжна рада провели цілий блок майстер-класів. Раніше це були тематичні: до Дня матері та Великодня. Сьогодні дітям показували як робити іграшки антистрес.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У гуртожитках мешкають переселенці з Бучі, Сєверодонецька, Краматорська, Харкова. Людям не вистачає спілкування і домашнього тепла. Тож ми проводимо для них майстер-класи, розважальні програми, різні гуртки, концерти. Наші працівники - це психологи для людей, бо їм потрібно виговоритись і бути почутими. Педагоги коледжу допомогли з олівцями, іграшками, книжками, розмальовками, - повідомляє заступник директора з виховної роботи відокремленого структурного підрозділу Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету Олена Космина.

переселенців

Також на Великдень сім’ям готували святкові кошики. Викладачі коледжу й студенти спеціальності "харчові технології" випікали пасочки й інші смаколики для переселенців.

Далі ми плануємо практичні майстер-класи, щоб власноруч виготовлені іграшки залишились з дітьми. Також ми проводимо розважальні та активні програми й підготували солодкі подарунки, - повідомляє голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

переселенців

Сім’ям, у яких є діти до двох років, відділ молодіжної політики разом з благодійним фондом "Подільська громада", подарували набори для мами та дитини.

Мені вісім років, я з сім’єю приїхав з Луганська. Дуже подобається грати в футбол, малювати й лазити по деревах. Люблю робити щось своїми руками. Класно, що ми виготовили таку іграшку, - говорить переселенець Сергій.

Нагадаємо, 5 травня у Вінницькому торговельно-економічному інституті провели тематичний нетворкінг для жінок, які через війну були вимушені покинути свої домівки.

Читайте також

Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
Вінницькі учні передали 22 маскувальні сітки українським військовим
Детальніше
"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
Для юних клієнтів Вінницького центру реабілітації влаштували майстерклас - виготовляли флікери
Детальніше
У пришкільних таборах Вінниці для дітей організували спортивні майстеркласи
Детальніше