У Вінниці провели тематичний нетворкінг для жінок-переселенок

У Вінниці провели тематичний нетворкінг для жінок-переселенок

15:43 09.05.2022

Для жінок, які через війну були вимушені покинути місце постійного проживання, провели тематичний нетворкінг у Вінниці.

Захід відбувся 5 травня у Вінницькому торговельно-економічному інституті за участі департаменту соціальної політики.

Мета нетворкінгу — підтримати вимушено переселених жінок, які залишили житло і втратили роботу через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах та виїхали у Вінницю та Вінницьку область, - розповіла директорка інституту та спікерка заходу Наталія Замкова.

За її словами, чимало людей, які тікали від війни, проживають у гуртожитку Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету. Працівники навчального закладу постійно долучаються до волонтерських проєктів та співпрацюють з громадськими організаціями заради вирішення потреб різних цільових груп.

Учасниці нетворкінгу мали можливість обговорити питання адаптації жінок при внутрішньому переміщенні, а також організації умов для проживання родини, соціального забезпечення, організації харчування членів родини, пошуку роботи, організації бізнесу, перенесення бізнесу з попереднього місця проживання, організації медичного обслуговування членів родини, організації навчання дітей в освітніх закладах Вінниці та області, користування громадським транспортом, отримання необхідного одягу та інших речей для членів родини, - повідомляє Вінницька міська рада.

Кожна з учасниць мала можливість розповісти про свій досвід організації життя на новому місці.

Вінницька міська рада з перших днів війни переорієнтувала частину роботи на допомогу тимчасово переселеним особам. Департамент соціальної політики є основною ланкою вирішення питань соціального забезпечення осіб, що постраждали через проведення активних бойових дій у їхніх регіонах, — зазначила директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Нагадаємо, вінницькі центри Vinsmart допомагають адаптуватись дітям-переселенцям, які мусили покинути рідні домівки через російську навалу.

Читайте також

У Вінниці націоналізують завод російського олігарха
Детальніше
Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше