Гуманітарну допомогу Вінниця отримала від польських міст Ополе та Вроцлав

Гуманітарну допомогу Вінниця отримала від польських міст Ополе та Вроцлав

20:04 05.03.2022

Мешканці Ополе зібрали дві тонни допомоги, а вінничани, які проживають у Вроцлаві - тонну.

Директор мережі комунальних закладів "Центр підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира, який приймав у Вінниці гуманітарну допомогу, розповів, що це не одноразова підтримка від Ополе.

Вчора до нашого міста прибув автобус з Ополе, він доставив 2 тонни засобів гігієни, медикаментів та продуктів харчування з довгим терміном придатності. На Польщу він забрав 42 людини - це жінки та діти. Волонтери, які займались доставкою гумвантажу, зазначили, що вони і надалі допомагатимуть Вінниці. А людям, яких повезли до своєї країни, нададуть прихисток, - зазначив він.

Гуманітарну допомогу Вінниця отримала від міст із Польщі

Крім того, подружжя з Вінниці Тетяна та Олексій, які вже 5 років проживають у Вроцлаві, заснували там Фундацію "Разом". І зараз, коли на рідній землі почалась війна російських окупантів проти українського народу, - вони змогли зібрати тону медикаментів, засобів гігієни та продуктів харчування. Допомога від Фундації "Разом" також уже доставлена до Вінниці.

Нагадаємо, вінницький міський голова сьогодні зустрівся з представниками найбільших торговельних мереж міста. Обговорили питання забезпечення Вінниці продовольством та товарами найпершої необхідності.

Читайте також

Зупинилось серце 57-річного командира міномета з Тиврівської громади
Зупинилось серце 57-річного командира міномета з Тиврівської громади
Детальніше
У Вінниці до 12 роковин війни за Незалежність вшанують полеглих захисників
У Вінниці до 12 роковин війни за Незалежність вшанують полеглих захисників
Детальніше
Працюють вибухотехніки в лісах на Вінниччині знайшли уламки збитих ракет і БпЛА
Працюють вибухотехніки: в лісах і полях на Вінниччині знайшли уламки збитих ракет і БпЛА
Детальніше
Ще одна 100-річна вінничанка отримає довічну матеріальну допомогу
100-річна вінничанка тепер отримуватиме довічну щомісячну матеріальну допомогу
Детальніше
Вінниця отримала мікроавтобус, адаптований для людей на кріслах колісних
Вінниця отримала мікроавтобус, адаптований для людей на кріслах колісних
Детальніше
Вінничан просять вшанувати командира аеромобільної роти Давида Ковальова
У Вінниці вшанують Давида Ковальова — командира аеромобільної роти десантно-штурмової Галицької бригади
Детальніше