Футбольний клуб “Нива” (Вінниця) у гостях розділила очки із “Кудрівкою”

Футбольний клуб “Нива” (Вінниця) у гостях розділив очки із “Кудрівкою”

09:50 18.11.2023

Восьме місце проти дев’ятого при одному очку різниці – на вболівальників чекав цікавий стартовий матч передостаннього туру 2023 року.

Про це 17 листопада інформує пресслужба ФК “Нива”.

Хоча кудрівчани випереджали “Ниву”, саме вінничани мали перевагу в особистих зустрічах. На своєму полі в Вінниці вони виграли завдяки єдиному голу від Власенка, — йдеться у повідомленні.

Хоча початок матчу затримався на деякий час через повітряну тривогу, суперники стартували досить бадьоро. У самому дебюті матчу Фортуна підіграла господарям. Воротар “Ниви” подарував м’яча Берку, той не встигав у оточенні пробити, м’яч відскочив до Чепурненка, проте його низовий удар Вічний відбив ногами.

З'ясувалося, що це був найбільш небезпечний момент за весь перший тайм, хоча той же Чепурненко ледве не закрутив м’яча прямо з кутового, а Волошин із Сирашем пробивали з різних позицій – перший несильно, другий сильно й неточно. Крикнін же біля протилежних воріт відверто нудьгував: хіба що раз до нього прилетів м’яч після відверто слабкого замикання подачі активного Грачова. В цілому ж нулі на табло – справедливе відображення подій на полі. Їх було занадто мало.

А от після перерви “Нива” шокувала господарів. Євтіхов і Страшкевич розіграли атаку через лівий напівфланг, на розрізну передачу стартував граючий президент Загорулько, лівою підробив собі під праву ногу й чітко пробив повз воротаря – 0:1. 12-й гол у чемпіонаті для Артура. Десь напружився Денис Ндукве із ПФК “Звягель”, до якого Загорульку тепер два влучних удари.

Щоправда, гол суперників завів ФК “Кудрівка”. Не пройшло й п’яти хвилин, як рахунок став рівним. Після подачі Волошина з лівого флангу від протилежної стійки не то пробивав, не то скидував Скепський. І воротар Вічний, намагаючись відбити, зрізав у свої ворота – 1:1.

Надалі господарі провели кілька гострих атак. Скепський після скидки закидав головою м’яча в порожні ворота, проте захисник підстрахував і офсайд все нівелював. Слідом після тонкого пасу Скепського на ударну позицію вирвався Кулик, але його несильний удар з лівої, знову ж таки, ногами парирував Вічний. Далі воротар виручив “Ниву” після влучного удару Чепурненка зі штрафного – м’яч ішов точно під поперечину. А на 85-й хвилині гострий випад провела “Нива”, що могло позбавити кудрівчан усього напрацьованого.

Нагадаємо, "Дружба" (Мирівка) була лідером цього сезону за підсумками 11 турів із 16-ти попередніх. Чемпіон і володар Кубка України серед аматорів має у своєму розпорядженні помітних футболістів, колишніх гравців "Зорі", "Оболоні", "Десни" та низки інших відомих клубів.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу