Футболісти «Ниви» (Вінниця) впевнено переграли одеську «Реал Фарму»

12:50 22.10.2023

Футболісти «Ниви» (Вінниця) впевнено переграли одеську «Реал Фарму». Перша половина зустрічі пройшла під диктовку господарів, які грали різноманітно в атаці.

Про це 22 жовтня інформує пресслужба “Нива” (Вінниця).

Шикарну можливість відзначитися втратив Петленко, який влучив у стійку. Також міг забивати Артур Загорулько, але він з розвороту не зміг забити у порожні ворота. Проте наприкінці тайму вінницький колектив все ж досягнув свого. Борячук подав, а Власенко головою потужно пробив у верхній кут – 1:0, - йдеться у повідомленні.

Після перерви активізувалися одесити, які могли відразу зрівняти рахунок, але удар Марченка парирував голкіпер. А ось підопічні Ярошенка свій момент реалізували. Після передачі Борячука майстерно перекинув голкіпера Загорулько – 2:0.  Здається, що одесити самі не вірили в те, що можуть відігратися. Чимало підопічні Пархоменка помилялися у простих ситуаціях, а ось вінничани грали на куражі.

Наприкінці зустрічі після серйозного пошкодження повернувся на поле правий захисник «Ниви» Володимир Грачов, який не грав з 19 серпня.

На останній хвилині міг забивати Загорулько, але м’яч з порожніх воріт виніс Ілля Руднєв. У підсумку гра завершилася впевненою перемогою господарів.

• Загорулько.

Запасні: Шухман, Мельник, Рябий, Кобцов, Страшкевич, Никитюк, Грачов, Астаф’єв.

• Барсуков.

Запасні: Стародубець, Мурадян, Руднєв, Третьяков, Шилов.

Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Нагадаємо, вінницька "Нива" мінімально поступилась "Чайці" з Київщини - 0:1. Заключний матч туру мав несподівано велике значення.

Вінницька спортшкола №1 провела першість із легкої атлетики серед школярів
Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників